Чи можу я запобігти зміні розміру та переміщенню Windows під час сну під час приєднання до зовнішнього монітора?


23

У мене Retina Macbook Pro підключений до дисплея ASUS 2560x1440 через порт HDMI. Я тримаю кришку ноутбука закритою, щоб монітор був єдиним дисплеєм, який використовується.

Коли я сплю комп’ютер (через гарячі куточки, якщо це має значення) і повертаю його назад, всі вікна змінюються за розміром і в лівому верхньому куті. Моє припущення полягає в тому, що він змінює розмір і змінює їх для вбудованого дисплея. Чи є спосіб запобігти цьому, щоб мені не довелося змінювати розмір і переміщати всі вікна, коли я знову користуюся комп'ютером?


1
Я помітив, що це відбувається, коли дисплей спить або вимикається через втрату сигналу. Що відбувається, коли Mac спить. Якби ви могли якось утримати дисплей "УВІМКНЕНО", я думаю, що Mac не побачить його видаленням і не залишить вікна там.
zevlag

1
У мене є і ця проблема. Це викликано відключенням монітора ASUS після того, як дисплей переходить у режим сну, і неправильним сигналом підключення (до Mac), що його більше немає. Потім Mac (неправильно, IMHO; для цього слід чекати, коли це зробити) налаштовує робочий стіл і переміщує вікна. Я не знаю жодного способу це виправити.
Рік

Відповіді:


6

Зайдіть у меню вашого зовнішнього монітора. Якщо є опція, яка дозволяє одному пристрою перемикати живлення на інший через HDMI, переконайтеся, що це знято з вибору (чесно кажучи, я не думаю, що це матиме ефект, оскільки ваш ноутбук працює за кермом, але заради усунення несправностей ...).

Я також використовую сітківку MBP із зовнішнім монітором (через HDMI). Якщо я вимкну зовнішній монітор, поки у нього на робочому столі є вікна додатків, екран на моєму ноутбуці оновиться, і зазначені вікна переміщуються на дисплей мого ноутбука. Однак якщо я знову вмикаю зовнішній монітор, ці програми "автоматично" повертаються туди, де вони були (те саме місце розташування та розмір) на зовнішньому "Настільному столі (доки я тим часом не вимкнув комп'ютер) . Отже, здається, одне рішення (якщо ви налаштовані проти використання дисплея ноутбука) - залишити ноутбук відкритим, але зменшити яскравість екрана до 0. Я це роблю весь час під час перегляду фільму на великий екран, і, справді, профіль ноутбука не менш "об'ємний", ніж це було б, якби його закрили. Додатковою перевагою цього методу є те, що ноутбук залишається прохолоднішим (ніж це було б інакше, закриваючи його). Ви можете перевірити це за допомогою будь-якого безкоштовного додатка для моніторингу температури.

Якщо вищезгадане не спрацьовує або іншим чином нестерпне, ви дивитесь на важкі сценарії Linux, щоб зробити щось подібне до роботи (що, навіть для експерта-програміста, повинно виявитися чудовим досвідом навчання, якщо це навіть можливо) .


5

Я не знаю, чи можете ви запобігти цьому, але я використовую додаток під назвою " Залишитись від бездротової собаки" (15 доларів США, безкоштовна пробна версія), який підтримує вікна на місці між змінами конфігурації дисплея.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.