Як увімкнути пошук у Диску Google / Документах за допомогою прожектора?


11

Хтось знайшов / створив робоче рішення для пошуку в Документах Google за допомогою прожектора (їх вміст, а не лише їх імена)?

Осад, що використовується для забезпечення цієї функціональності, але, на жаль, більше не працює і більше не підтримується.


Це повинно допомогти superuser.com/questions/485719/… ..............................
Сантьяго Перес

Відповіді:


3

Я не вірю, що Spotlight технічно може індексувати вміст у файлах Google Диска, принаймні, не файли, створені з веб-інтерфейсу Google Drive. Наприклад, якщо я перейду на drive.google.com і створити новий файл (наприклад, Документ) і вставити деякий вміст (текст) у документ, цей новий файл, що представляє цей документ, з’явиться в каталозі мого Mac (тобто / Користувачі / myname / Google Drive / filename.gdoc). Однак якщо взяти цей файл і відкрити його в текстовому редакторі, я можу побачити, що єдиний вміст у файлі - це посилання на онлайн-файл та деяку іншу інформацію. Фактичний вміст документа google відсутній у файлі на моєму комп’ютері. Оскільки вміст документа відсутній у файлі на моєму комп’ютері, то Spotlight не може індексувати нічого.

Я думаю, це справді прикро. Думка про те, що я міг би використовувати Spotlight для пошуку всіх файлів, створених в Інтернеті, справді чудова, але, схоже, Google Drive не завантажує вміст файлів, тому Spotlight не може індексувати. Як ви зазначали, Precipitate забезпечував цю функціональність, але вона більше не працює і більше не розвивається.

Однією з альтернатив, що не стосуються уваги, є використання програми Альфред для пошуку:

Пошук на Диску Google за допомогою програми Альфред

Все це насправді - це ярлик для відкриття вашого диска google у веб-браузері та ініціювання пошуку - не дуже того, чого ви (або я) хочете.

Існує також додаток під назвою Знайдено, який може шукати Google Диск, але ця компанія була придбана, і додаток більше не розробляється. Я не пробував останню версію (яка з 2013 року), і відгуки на macupdate.com неоднозначні щодо її поточної функціональності, але, можливо, варто спробувати.


З деяким 15
роком просунувся

3

Я використав версію відповіді, надану тут, sudo mdutil -E /Volumes/[DriveName]але спочатку я повинен був переконатися, що Google Диск встановлений. Тому я зробив це:

sudo defaults write /Library/Preferences/com.google.drivefs.settings DefaultMountPoint '~/GoogleDrive'

Джерело: Налаштування потоку файлів накопичувача

Дуже важливо, щоб ви не ставили пробіл між Диском Google, як показано у стовпці підтримки Google, оскільки Термінал сприймає це як важке повернення при введенні команди індексу.

Потім перезавантажте Mac, щоб Диск Google встановився як GoogleDrive, а потім:

sudo mdutil -E 

Джерело: Термінал 101: Перебудуйте індекс прожектора на льоту


Чудово працює. Якщо ви використовуєте дисковод google для зберігання простих текстових файлів, прожектор буде індексувати їх просто знайти при такому підході
SimplGy

1
Здається, що за замовчуванням файлу Google Drive (зараз) за замовчуванням /Volumes/GoogleDrive. Я ввімкнув індексацію простим використанням sudo mdutil -E /Volumes/GoogleDrive, не потрібно перезавантаження.
Саймон Вудсайд

2

Спочатку я був розгублений, тому що прожектор не індексував цей диск. Однак, як тільки я змусив це тоді, я зміг шукати просто чудово. Ви можете відновити індекс для конкретного диска, дотримуючись цього посібника.

sudo mdutil -E /Volumes/[DriveName]

http://www.techradar.com/how-to/computing/apple/terminal-101-rebuild-the-spotlight-index-on-the-fly-1305684


Хоча це посилання може відповісти на питання, краще включити сюди суттєві частини відповіді та надати посилання для довідки. Відповіді лише на посилання можуть стати недійсними, якщо пов’язана сторінка зміниться.
гр

Коли я запускаю це, я просто отримую помилку: не вдалося вирішити шлях. Будь-які ідеї?
Роман Гауфман

1

Є спосіб. Це не дуже.

Використовуйте додаток, наприклад CloudPull, який створює резервну копію документів Google на локальному диску. Тоді прожектор знайде локальну копію. Це дає вам ім'я знайденого файлу.

Використовуйте Диск Google, щоб створити резервну копію ярликів до документів Google, які відкривають реальний документ в Google.

Використовуйте Прожектор для пошуку потрібного вмісту, а потім знайдіть знайдене ім’я та знайдіть його, щоб знайти ярлик Документи Google і відкрийте його, щоб відкрити документ у Google.


1

Це відбувається автоматично для будь-яких папок / файлів на Диску Google, які ви локально синхронізували за допомогою програми GD, оскільки файли технічно є у вашій системі. Потім результати Spotlight стають гіперпосиланнями на онлайн-файл Диска, відкриваючись у вашому браузері.

Просто переконайтеся, що все, що ви хочете мати змогу шукати цим способом, буде збережено в "Мій диск", і що у вас, або в інших підпапках, які ви позначаєте, синхронізується з вашим локальним каталогом.


0

Якщо ви готові спробувати альтернативу Spotlight, а саме Альфреда, вам добре поїхати.

Альфред технічно - це запуск / пошук файлів, але він здатний набагато більше завдяки робочим процесам. Не вникаючи в деталі, він працює в основному як прожектор: після обведення клавіатури ви отримуєте прямокутник посередині екрана, де ви можете ввести пошуковий запит, і ви отримаєте відповіді (набагато швидше, ніж прожектор). На сайті розробників є справді хороші підручники, і крива навчання дуже неглибока. Для використання робочих процесів вам потрібна опція Powerpack, яка не є безкоштовною (Альфред), але настійно рекомендую це вчасно придбати.

Альфред використовує базу даних індексу Spotlight для здійснення пошуку документів. Але я виявив - і про людину, якого я намагався - що прожектор дуже ненадійний в роботі з мережевими накопичувачами. І навіть якщо ви встановите дисковод Google за допомогою CloudMounter або Mountainduck тощо, ви не можете його індексувати. ( Ви можете проіндексувати змонтований мережевий накопичувач у локальній мережі, але я лише зараз тимчасове рішення . )

АЛЕ Альфред, на щастя, може зробити багато з робочими процесами. І є пошук робочого процесу для пошуку на Google Drive. Завантажити його можна тут . Це не обхідне рішення, це рідне рішення.

Просто двічі клацніть google_drive.alfredworkflowфайл і додайте його до Альфреда. Вам буде запропоновано, ймовірно, оновити його, але як тільки ви закінчите, ви можете шукати файли диска google у вікні Альфреда, ввівши літеру dта search term. Ви побачите звернення у спадному списку, ви можете вибрати їх, і вони відкриються в браузері. Це блискавично.


Дякую, але це все ще не здається шукати всередині Документів Google (їх вміст), а лише їхні імена.
studgeek

@ben_k, чи можете ви підтвердити, чи шукає робочий процес на Диску Alred Google вміст Документів Google?
Мерчако

Якщо ви подивитесь на gif на github.com/azai91/alfred-drive-workflow , Альфред, як видається, шукає "пам" та повертає результати, назви файлів яких не містять "pam".
Мерчако
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.