Чи можна вимкнути сповіщення про низький заряд батареї трекпада? [дублікат]


9

Взагалі кажучи, мені подобається міняти батарею, коли акумулятор повністю використаний, але система буде постійно повідомляти мене, коли відсоток знизиться нижче 20%. Чи є спосіб її вимкнути (або зробити сповіщення лише після того, як воно опуститься нижче 5%)?@Buscar 웃 ні, це не вимикає сповіщення. Він просто замінює піктограми.
аерокси

Це попередження, ймовірно, є для батарейок Lion, які не повинні розряджатися нижче 20%. Я не знаю, як це відключити.
Ruskes

1
Це дуже дратівливе попередження ... Мої батареї все ще працюють тижнями після позначки 20%. Ось сподіваємось, що Apple дозволить нам відключити її найближчим часом.
djule5

Відповіді:


1

Я не проти застереження або попередження, але я проти розумних тижнів того, як у моєму Menubar є миготлива піктограма. Ось що я зробив у Терміналі:

$ cd /System/Library/CoreServices/Menu\ Extras/Bluetooth.menu/Contents/Resources/
$ sudo cp lowbatt.pdf lowbatt.backup.pdf
$ sudo cp BlueTooth_Connected.pdf lowbatt.pdf

Це замінює значок розрядженого акумулятора тим самим підключеним значком. Я припускаю, що піктограма все ще «блимає» тим, що перемикає одну на іншу, але оскільки вони тепер однакові, ви не помічаєте.

Тепер я отримую сповіщення 20%, 10%, 5%, але ніякого прикрого моргання.

Це в Леві. Ймовірно, що оновлення системи і, можливо, навіть Mountain Lion скасують це, але, ймовірно, це можна буде повторно застосувати після того, як будуть проведені оновлення.


Для Mountain Lion відповідні файли названі:

  • Bluetooth_Low_Battery.pdf
  • Bluetooth_Connected.pdf

Як можна відключити попередження про низький заряд акумулятора для пристроїв Bluetooth? від seanhussey

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.