Чи можу я поділитися всіма фотографіями в бібліотеці фотографій iCloud членам сім'ї?


8

З ICloud Photo Library, припускаючи , що я купив досить місця для зберігання всіх моїх фотографій, я можу потім поділитися все мої фотографії інших членів моєї сім'ї , які використовують різні ICloud рахунків?

( Здається, це питання означає, що Apple встановила обмеження, яке не є загальновідомим.)


Для цього існує більше ніж один спосіб. Спільні альбоми добре задокументовані на підтримці яблук: support.apple.com/kb/PH12068?locale=en_US
Тайсон

Відповіді:


8

Згідно з цією статтею Serenity Caldwell з iMore, є три способи ділитися фотографіями з усіма членами вашої родини.

  1. Використовуйте альбом "Сімейний", який автоматично створюється, якщо ввімкнено сімейний обмін.

  2. Створіть спільний альбом.

  3. Використовуйте однаковий рахунок iCloud для всіх членів сім'ї.

Тим не менш, здається, не існує способу автоматичного обміну всіма своїми фотографіями з членами вашої родини. Вам все одно потрібно буде скопіювати фотографії в спільний альбом. (Якщо ви не використовуєте той самий обліковий запис iCloud, що я не хотів робити, оскільки кожен користувач вже має свої активні акаунти iCloud.)


2
Прикро, що функція сімейного обміну не містить можливості ділитися фотографіями та переглядати їх у моменти, колекції, роки.
dtmland

6

Скільки фотографій та відеозаписів можна зберегти у спільному альбомі?

В спільному альбомі вміщено максимум 5000 фотографій та відео. Досягнувши ліміту, потрібно видалити кілька фотографій чи відео, перш ніж додавати нові.

FAQ щодо обміну фотографіями iCloud

Обмеження для "Фотографічного потоку" та iCloud Photo Sharing

Я розумію, що це не відповідає безпосередньо на початкове запитання, але інформація здається актуальною, тому що якщо у вас є> 5k фотографій / відео, відповідь стає "Ні, ви не можете поділитися всім вмістом бібліотеки iCloud з членом сім'ї".


2

Я думаю, що так, просто поділіться своїм яблучним рахунком з членами вашої сім'ї, і під цим самим обліковим записом весь медіа-вміст, включаючи фотографії, буде завантажено в iCloud та поділитися між членом вашої родини.


1

Я думаю, що проблеми з альбомом Family Share полягають у тому, що він обмежений 5000 фотографіями ... (яких мій сімейний альбом вже перевищує)


-2

Оскільки Apple не здатна і навіть не хоче вирішувати цю проблему, існує лише одне рішення. ви повинні використовувати Google Фото. Додаток також доступний в appstore

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.