Як переключити електронну пошту Apple ID на раніше використаний рятувальний електронний лист?


10

Спочатку в моїй поточній адресі електронної пошти було вказано рятувальний лист, а на старий електронний лист - як на оригінальний Apple ID.

Коли я видалив свою поточну адресу електронної пошти із списку рятувальних листів, я не зміг встановити її як свою ідентифікаційну адресу Apple.

Як я міг би встановити свій поточний електронний лист як свій Apple ID?

Відповіді:


9

Ви отримуєте повідомлення про помилку, оскільки ваш основний електронний лист не може бути таким, як ваш електронний лист. Потрібно спочатку змінити електронну пошту про порятунок.

Я щойно пройшов через це. Джерело плутанини полягає в тому, що інструкції не зрозумілі, а можливість змінити свою електронну пошту для порятунку знайти непросто.

Перейдіть до керування Apple ID ( https://appleid.apple.com/account/manage ), а в лівій частині навігації введіть пароль та безпеку. Потрібно ввести відповіді на свої питання безпеки, перш ніж ви зможете перейти. Якщо ви забули відповіді, є посилання, щоб надіслати запитання про безпеку для скидання інформації на ваш рятувальний електронний лист.

Після того, як ви введете відповіді на питання безпеки, ви можете змінити електронну пошту про порятунок - вам доведеться ввести один, відмінний від основного електронного листа, і вам доведеться підтвердити.

Після цього ви можете встановити свою поточну електронну пошту як основну електронну пошту, а потім встановити її як свій appleID.

Оновлення : про це було сказано нижче, але варто додати його тут, щоб врятувати головні болі. Вимкнути Знайти мій телефон на всіх пристроях, на яких увійшли icloud. В іншому випадку ви не зможете вийти, оскільки ваш пристрій буде підписаний на обліковий запис (використаний ідентифікатор), який не існує. Запропонуйте спершу зробити резервну копію, а потім вийти з iCloud. Зробіть зміну ідентифікатора, коли всі пристрої підписані.

Якщо ви забудете це зробити, вам або доведеться відновити пристрій, або вам доведеться пізніше змінити свій ідентифікатор на старий електронний лист, вийти з цього пристрою, а потім повернути його на новий.


Це допомагає очистити ваш рятувальний лист від усіх облікових записів. Від того, чи зможете ви потім перейменовувати свій оригінальний AppleID, залежить, чи це @ mac / me / icloud.com - це додаткове обмеження на додаток до того, що ви не можете узурпувати електронну пошту для порятунку та підписатись на новий AppleID чи перейменувати існуючий AppleID до того, що наразі є "рятувальним" електронним листом, пов'язаним з будь-яким іншим AppleID.
bmike

Чи все-таки це правда, що вам потрібно спочатку вийти з програми "Знайти мій пристрій" на всіх пристроях? Чи означає це, що ви фактично створюєте новий рахунок? Як не дивно, що Apple фактично використовувала б повну адресу електронної пошти як ідентифікатор користувача під час виконання внутрішніх операцій; використання рядків як ідентифікатора весь час було б жахливо неефективним.
Пол

2
Було б корисно відредагувати свою відповідь та поставити "ОНОВЛЕННЯ" інформацію ПЕРШЕ. Я лише дотримувався першої частини, лише зрозумів, що я, здається, пов'язаний з обліковим записом icloud, якого більше немає ...
Alex Czarto

+1, щоб порадити, де знайти "електронний лист із сповіщеннями" -> Ви повинні натиснути Редагувати у розділі Безпека. У своїй відповіді ви згадали, що саме там ви знайшли свій "рятувальний електронний лист", але в моєму випадку це було "електронною поштою з повідомленням", і я не міг знайти його, доки я не прочитав вашу відповідь. Дякую!
Джейсон

1

Це залежить. Якщо це яблучна електронна адреса ... (тобто @ me.com @ icloud.com тощо), можливо, ви не зможете її змінити.

Перейдіть на сторінку http://appleid.apple.com та натисніть "Керувати ідентифікатором Apple" та увійдіть у систему. Якщо кнопка "редагувати" з'явиться поруч із вашою основною адресою електронної пошти, ви можете змінити основний яблучний. (якщо кнопка редагування взагалі не відображається, тоді у вашому яблучному апараті використовується яблучна електронна адреса, і ви не можете змінити основну.) Перш за все, вам потрібно буде видалити цю адресу як альтернативну електронну адресу. Після того, як він не відображається як вторинний, ви можете редагувати основний та використовувати його попередній.

УВАГА чергу від Знайти мій iPhone , перш ніж почати цей процес. Переконайтесь, що вийдіть із телефону та ввійдіть назад у різних місцях телефону, таких як iCloud, iTunes та магазин додатків, iMessage, Facetime, Game Center, можливі налаштування електронної пошти тощо. Після завершення переходу не забудьте щоб повернути пошук свого iPhone знову.


Я вийшов із усього та видалив усі свої альтернативні адреси електронної пошти, але він все ще надає мені повідомлення "Ця електронна адреса позначена як ваша рятувальна електронна адреса, і її не можна використовувати як ваш ідентифікатор Apple або первинну адресу електронної пошти. Будь ласка, виберіть іншу." Це щось, над чим можна попрацювати, бо твій шлях не зовсім спрацював?
ssun098

На сторінці appleid.apple.com, коли ви натискаєте "керувати" та входите в систему, чи відображається ця електронна адреса як альтернативна адреса електронної пошти? Якщо так, натисніть кнопку видалення поруч. Потім змініть свій яблучний на цю адресу.
Тайсон

0

Адреса електронної пошти, яку ви використовуєте як ім’я для входу в Apple ID, змінити не можна. Це по суті ваше ім’я користувача. Ви можете змінити, на яку адресу електронної пошти ви отримаєте свою пошту стосовно Apple ID, надісланий на сторінці налаштувань Apple ID .

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.