Як додати місцеположення до фотографій у новому додатку для фотографій?


21

Я спробував все, що міг придумати, а також порадився з довідкою щодо "фотографій", а також з Google, але не зміг знайти спосіб для геотегів на "фотографіях".

Чи є спосіб це зробити чи реально переглядати фотографії на карті лише в тому випадку, якщо вони були геотеги при імпорті на "фотографії"?


Оскільки Apple скористалася цією функцією, ось два радари просять виправити це: openradar.appspot.com/46278596 (iPhone), openradar.appspot.com/46278593 (Mac). Не соромтеся дублювати!
Ортвін Генц

Відповіді:


12

У програмі Photos X OS 10.10 інформація про місцевість лише для читання.

Фотографії зчитує GPS-координати з файлів зображень під час імпорту та відображає розташування у вікні Інформація. На карті також можуть відображатися фотографії, що належать колекції або моменту. У "Довідці щодо фотографій" викладено так: "Якщо у вашої камери є можливість GPS (як iPhone), або ви додали інформацію GPS до своїх фотографій, фотографії можуть автоматично відображати ваші фотографії на карті".

На жаль, інформація про місцезнаходження також читається лише шляхом Apple Script. Я розробляю програмне забезпечення для геокодування фотографій HoudahGeo . Якщо використовується з iPhoto або Aperture, це дозволяє зробити дуже елегантний робочий процес:

 1. Імпортуйте фотографії в iPhoto або діафрагму
 2. Геокодувати фотографії за допомогою HoudahGeo або іншого вільного програмного забезпечення .
 3. Запишіть геотеги до вихідних файлів зображень
 4. Повідомте HoudahGeo повідомляти iPhoto або діафрагму про щойно додані геотеги

Останній крок робочого процесу використовує Apple Script для оновлення бібліотеки для відображення інформації про місцезнаходження, доданої до файлів. Наразі це неможливо в новому додатку Photos.

Поки Apple не додає можливість змінити інформацію про місцезнаходження за допомогою Apple Script, ми повинні вдатися до менш елегантного робочого процесу.

 1. Імпорт фотографій з допомогою Image Capture додатки
 2. Геокодувати фотографії за допомогою програмного забезпечення третьої сторони, наприклад HoudahGeo або іншого вільного програмного забезпечення .
 3. Запишіть геотеги EXIF ​​/ XMP у файли зображень
 4. Імпортуйте позначені файли у вашу бібліотеку фотографій

Цей робочий процес має свої переваги. Процес оновлення бібліотеки iPhoto або Aperture для тисяч фотографій може бути досить повільним. Додавання інформації GPS перед імпортом швидше.

Вищеописаний робочий процес також забезпечує збереження інформації GPS у вигляді тегів EXIF ​​/ XMP у файлах зображень. Так само, як якщо б ви використовували GPS-камеру. Інформація про місцезнаходження таким чином завжди буде залежати від зображень.

Оновлення для macOS Sierra:

Якщо Apple Photos 2.0 та HoudahGeo 5.1 працюють на Сієррі, знову можна повідомити про фотографії про зміни, внесені до інформації про місцезнаходження. Тобто HoudahGeo буде геотегувати оригінальні файли зображень з тегами EXIF ​​/ XMP, а потім передавати інформацію про місцезнаходження додатку Photos.


Чи знаєте ви якісь [безкоштовні] альтернативи зображенням геотегів?
Олег Ярошевич

2
Відмінний ExifTool від Phil Harvey має функцію геотегів, яка додає теги GPS до зображень на основі даних з файлу журналу треку GPS. sno.phy.queensu.ca/~phil/exiftool
П'єр Бернар

1
Я боявся, що це буде відповідь. Я просто не замислююся над тим, чому яблуко не дозволяє користувачеві редагувати всі доступні дані EXIF ​​/ XMP. Тож я просто дотримуватимуся Lightlight та імпортуватимуть лише теги на фотографії. Все одно, дякую!
MatoBehr

Хлопці, якщо у вас є зображення з GPS-позначкою, ви можете скопіювати EXIF-дані на свої фотографії, перш ніж імпортувати у Photos.app: superuser.com/questions/377431/…
Олег Ярошевич,

2
Завдяки El Capitan, Фотографії 1.1 отримали можливість призначити місця розташування фотографіям. Як і iPhoto, Photos зберігає інформацію про місцезнаходження у своїй базі даних каталогів, а не записує у фактичні файли зображень. На жаль, у фотографії 1.1 все ще бракує можливості стороннім додаткам, таким як HoudahGeo, оновлювати інформацію про місцезнаходження у каталозі Фото. Я все-таки рекомендую геотагматизувати фотографії з HoudahGeo перед тим, як імпортувати їх у "Фотографії". З цією інформацією про місце розташування інформація доступна як у файлах зображень, так і в каталозі Фото.
П’єр Бернард

7

Здається, що це змінилося станом на Фото 1.1 (El Capitan).

Відповідно до цієї статті , додавання та редагування даних геолокації є новою функцією.

Фотографії 1.1 вирішили цю головну больову точку клієнта, запровадивши функцію Призначення місця розташування, доступну у вікні Інспектора.

Дивіться також наступний уривок із цієї статті :

У Фотографіях 1.1 ви можете додати місцеположення до зображення або групи зображень, які не були геотегами, а також редагувати розташування даних уже зображених географічних зображень. Для цього ви відкриваєте вікно інспектора, натискаючи Command-I. На зображенні, яке ще не позначено географічними позначками, Інспектор покаже рядок із написом Призначити місцеположення. Натиснувши в цій області, ви зможете ввести адресу вулиці або назву визначної пам'ятки, а "Фото" здійснить пошук у базі даних Apple Maps. Якщо це місце для вас недостатньо добре, ви завжди можете натиснути на шпильку та перетягнути її по карті, розміщуючи її куди завгодно.


Чи фактично це розміщує місце розташування в EXIF-файлі зображення зображення? Або він просто зберігає його з будь-якою інформацією Фотографії зберігаються в її бібліотечній базі даних? Мені було б корисно фактично встановити розташування у файлі таким чином, щоб воно було там, якщо я завантажую його кудись, де воно використовується, або переміщувати файл кудись інше.
mikato

4

Я розробник альтернативи HoudaGeo під назвою Photo Geotag , яка, на мою думку, є простішою та дешевшою. Ви можете придбати його в магазині додатків Mac.

Я завжди знаходжу способи вдосконалити її на основі відгуків користувачів. Насправді за кілька днів вийшла нова версія, яка знімає необхідність повторного стиснення зображення після геотегування.


4
На жаль, ви створюєте враження, що це програмне забезпечення дозволить нам тегувати фотографії всередині програми Фото. З огляду, який я бачу в магазині, мабуть, це не так. Чи можете ви пояснити більш простий процес, на який ви посилаєтесь у своїх зауваженнях щодо отримання геоінформації у фотографії та відео Фото?
іллюмінат

3

Я можу підтвердити, що (принаймні, в програмі El Capitan) Photos , геотеги за допомогою точних координат (від GPS або Dash Cam) можливі , просто скористайтеся Інспектором, щоб набрати координати у формі " N39.5221 W83.8453 ", це буде запропонуємо вам найближче назване місце у спадному меню, як-от " 59 Gano Road, Willmington, OH ", але зрештою призначить правильне місце розташування після натискання клавіші Enter :

Набір тексту

Результат

Ви можете фактично вводити координати GPS у форматі Deg, Min, Sec, а також у десятковій формі. наприклад, 49 ° 01'33.4 "N 120 ° 47'55.3" W Ви також можете використовувати підписані значення (+ північ, - південь, + схід, - захід) у будь-якому форматі, наприклад, 49 ° 01'33.4 "-120 ° 47 ' 55.3 "або 49.0259 -120.7987 Коротше кажучи, ви можете просто скопіювати координати з карти чи іншого додатка та вставити їх безпосередньо у місце розташування на Фотографіях, і вони працюватимуть.


1
@ pierre-bernard Щойно спробував це на El Capitan 10.11.5 / Photos 1.5 (370.42.0) і може підтвердити, що це працює. Це має бути прийнята відповідь
OrganicPanda

2

В OS X El Capitan тепер це можливо за допомогою програми Фотографії, вибравши фотографії, які ви хочете зробити геотег, клацніть правою кнопкою миші та виберіть "Отримати інформацію", а потім введіть місце у полі "Місцеположення". Він автоматично шукатиме найкращі результати та вибирає правильний.


1

У додатку Фотографії El Capitan ви можете легко додати місцеположення:

 1. Відкрийте додаток "Фото" та двічі клацніть на фотографії, до якої ви хочете додати місцеположення(як альтернативу, ви можете вибрати кілька зображень із перегляду "Альбоми" чи "Фотографії", якщо ви бажаєте застосувати розташування до всіх обраних зображень)

 2. Натисніть кнопку (i) на панелі меню Фото

 3. Останній рядок у меню ... Клацніть на "Призначити місцеположення" та починайте вводити назву місцезнаходження, наприклад: Місто та країна. Під час введення у вас з’являться пропозиції

 4. Тепер у вас є нове місце, яке додаєте до файлу та на карті .


0

Словом, ви не можете. Apple вилучила цю функціональність з нового додатка Photos. Якщо ви хочете додати дані про місцеположення, або експортуйте фотографію, видаліть їх із "Фотографії", а потім скористайтеся одним із сторонніх програм, зазначеним в інших відповідях (або вашим старим iPhoto / Діафрагмою, якщо вони все ще є), щоб оновити дані EXIF ​​вручну, потім знову додайте фотографію до Фотографії.

Я рекомендую вам повідомити Apple, як це прикро, і, можливо, вони знову введуть цю функцію в майбутньому.


0

Дякуємо за обмін - це дійсно такий самий (іш) функціонал у Фото 1.1, як і в iPhoto - те, що я пропустив навантаження.

Як сторона; У розділі "Моменти", здається, використовуються як мої фотографії iPhone, так і дзеркальних дзеркал разом, розумно припускаючи, що вони зроблені в одному місці (мій дзеркальний дзеркал не має функцій геотегів), що допомагає. Однак, коли ви не зробили жодної фотографії на компаньйон iPhone (що я зазвичай роблю для швидкого геотегування речей, як-от на сафарі / походи / подорожі), тоді ви були набиті чутками.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.