чарівна миша не прокручується, коли я рухаю пальцем вгору-вниз або вбік


9

10.9.5. Мені потрібно натиснути на смугу прокрутки і перетягнути вручну або натиснути, щоб отримати сторінки для прокрутки - в сафарі, на Сторінках - у будь-що. Чи я щось випадково відключив? Я, здається, пам’ятаю, що не був задоволений прокруткою хоріз, але ...


Ви перевірили налаштування миші в системних налаштуваннях?
Кевін Грабхер

Відповіді:4

Чи має піктограма Bluetooth у лотку меню зигзагоподібну лінію, яка вказує, що з інтерфейсом Bluetooth щось не так?

У мене був такий самий випуск, що я не маю можливості прокручувати, і помітив, що в моєму Bluetooth-зв’язку були проблеми. Рестарт зосередив своє питання підключення Bluetooth і мій скролінг питання.

Також стек програмного забезпечення Bluetooth може зламатись, перевстановлення вашої ОС, застосування всіх оновлень або оновлення до останньої ОС допоможе вирішити причину цієї несправності.


2
перезапуск зафіксував це і для мене
Раду

2
Замість перезавантаження спершу спробуйте переключити Bluetooth; працював на мене!
кен

1

Я переконався, що це може бути проблема Bluetooth. Я застосував іншу миш на її місці і видалив пристрій у налаштуваннях Bluetooth. Я вимкнув Magic Mouse вниз, увімкнув його і знову підключив, і він справно працював.


0

Або проблему Bluetooth (згаданий Стівом Мозером) потрібно вирішити ...

АБО якщо з'єднання добре ...

Перейдіть до Налаштування системи >> Миша >> Більше жестів і виберіть потрібні жести.


0

Я взяв комп’ютер та мишку до магазину Apple. Вони змогли змусити мишку прокручувати свої комп’ютери в магазині. Тоді техніка зазначила, що моя ОС була старшою El Capitan і запропонувала мені оновити до останньої ОС (Sierra).

Ми це зробили і після метушні з деякими параметрами він зараз працює чудово.


0

У мене теж є питання.

Для виправлення я встановив нову ОС Sierra, і моя чарівна миша 2 рухається зараз вгору та вниз.


Насправді у мене на 10.11 працювало декілька робіт Mac, які втрачали всілякі функції Bluetooth для мишей. Оновлення кожного до Сьєрри виправляло їх. Якщо ви не можете оновити, можливо, переустановка поточної ОС - це найкраща справа.
bmike

0

Ми минулої ночі провели шторм, і мій iMac (El Capital) не прокинувся. Страшно! Довелося вимкнути біля стіни. На щастя, це почалося. Але миша Bluetooth не прокручується. Я перевірив системні префікси тощо, і все здавалося нормально, і я просто читав цю сторінку, коли я ненавмисно використовував обидва пальці для прокрутки замість звичного 1-бінго! Вимкнено, щоб перевірити системні префікси зараз ...: o)


(До речі, у мене є штекер для захисту від перенапруг та окремий ДБЖ (також захищений від перенапруг); можливо, вони врятували Mac від смаження повністю!)
Nicky Shipp

Прокрутка пальця PS 1 щойно вирішила працювати. Не знаю, чому. Якщо у вас виникла проблема повторного запуску, можливо, трохи зачекайте і подивіться, чи розбирається вона!
Нікі Шипп

0

У мене виникло це питання; відключив мишу, вийняв батареї. Поставте їх назад і увімкніть - проблема вирішена.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.