Чи можна використовувати Startup Manager для завантаження операційних систем Linux?


2

Це досить просте питання, і я думаю, що відповідь "ні", але чи може менеджер запуску Mac використовувати для завантаження операційних систем на основі Linux? Я, мабуть, в кінцевому підсумку встановити інструмент, як rEFInd пізніше, але я хочу двічі перевірити в першу чергу.

Відповіді:


2

Він повинен працювати, якщо у вас немає FileVault, і якщо ви плануєте встановити його на розділ (який ви, ймовірно, робити). Можна просто тримати alt / option і вона повинна показати Macintosh HD, Recovery HD, і Linux (або як ви його назвали). Ви можете пересуватися за допомогою стрілок і натискати enter підтвердити. Якщо це не спрацює, ви можете просто встановити rEFInd :(


Гаразд. Я також читав на ньому, і це виглядає як це буде працювати, але тому, що я хочу, щоб ОС за замовчуванням бути Linux, я, ймовірно, потрібно використовувати rEFInd.
intcreator

1
Якщо ви хочете, щоб операційна система за умовчанням була Linux, ви можете просто перейти до системних налаштувань Apple і встановити початковий диск для запуску. Потім ви завантажуєтесь до linux, якщо ви не утримуєте alt для переходу на OS X
TheBro21

Охолодно, що працює. Я вважаю, що я намагаюся уникнути установки rEFInd, головним чином тому, що це досить потворний інтерфейс. Менеджер запуску здається тихішим і тим більше, що я шукаю в цій ситуації. Дякуємо за пораду.
intcreator
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.