iTunes в iMac не запуститься після оновлення (помилка -10699)


8

Вчора я оновив iTunes в моєму iMac під керуванням OS X 10.10.3. Відповідно до інформації в App Store, нова версія iTunes - це 12.1.2.

Відтоді iTunes не запуститься. Якщо натиснути на нього, відповіді немає.

Я подумав, що, мабуть, відома проблема з оновленням, і це буде виправлено вчасно. Однак я спостерігав за обговореннями, і, здається, немає нічого іншого, хто має цю проблему.

Деякі дослідження, які я робив, як вирішити цю проблему, полягали у виведенні налаштувань iTunes, а також завантаженні та перевстановленні iTunes: я зробив і те, і інше, але воно все ще не запуститься.

Наскільки я бачу, жоден журнал помилок не реєструється. Я зробив "хвіст -f /var/log/system.log" в додатку Terminal, а потім спробував запустити iTunes, повідомлення не відображалося.

Коли я намагаюся відкрити iTunes з терміналу ("відкрити -a iTunes"), я отримую повідомлення: "LSOpenURLsWithRole () не вдалося для програми /Applications/iTunes.app з помилкою -10699."

Відкрити за допомогою ролі звучить так, ніби може виникнути проблема з дозволом, я відремонтував дозволи з Disk Utility, а також спробував запустити iTunes з командного рядка за допомогою sudo, але не пощастило.

На цьому етапі у мене не вистачає ідей. Хтось ще має уявлення, що я міг би спробувати?


ви перезапустили?
Ruskes

Щойно встановлено оновлення iTunes 12.1.2.27 на моїй MBA 10.9.5 і воно запускається без проблем.
Ruskes

Відкриття від терміналу "open -a iTunes" також працює без проблем.
Ruskes

@Buscar 웃: Я перезапустив кілька разів. Дякуємо за відгук, що він чудово працює на вашому iMac. Я сподівався, що у інших людей з iMacs виникли ті самі проблеми (просто щоб бути впевненим: оновлення справно працювало на моєму Macbook, я зіткнувся з проблемою на моєму iMac), але ця проблема здається специфічною для моєї машини. Ну добре ...
Jakkals

Я намагався редагувати свій коментар вище, але у мене було лише 5 хвилин, Grrrr .. Я хотів сказати, що оновлення насправді добре працювало і на моєму MBP. Мені було цікаво, чи працює оновлення на інших iMacs.
Jakkals

Відповіді:


7

У мене була така ж проблема, і я зміг її вирішити, видаливши iTunes та перевстановившись.

Finder досить намагається не допустити видалення iTunes; натомість ви можете відкрити Terminal.app та 'sudo rm -rf /Applications/iTunes.app'. Ви можете завантажити заміну копії iTunes з https://www.apple.com/itunes/download/


Чи стикалися ви з якимись побічними ефектами від цього?
алампрос

Я змінив це на правильну відповідь. Рішення, запропоноване @uasi, було тимчасовим, як він (вона?) Сам визнав. Дотримуючись вказівок у цій відповіді, моя проблема була вирішена.
Jakkals

Це працювало і для мене! Здається, що ключовим є спочатку видалити iTunes.app. Без її видалення перевстановлення не призвело до нічого.
uasi

Не працювало для мене. Завантажується близько 10 секунд, а потім виходить з ладу.
Джошуа Пінтер

Зачекайте, я запустив його ще раз, і він здається стабільним .... (Отже, я його видалив, перевстановив, запустив один раз (виходить з ладу), а потім запустив його вдруге (стабільно).
Джошуа Пінтер

2

Як тимчасове рішення, ви можете виконувати iTunes бінарний безпосередньо, виконуючи /Applications/iTunes.app/Contents/MacOS/iTunesв терміналі.

Код, що -10699повертається, open -a iTunesвказує на деяку помилку у запуску служб (подібні коди помилок задокументовані, але сама справа - ні). Виконання цього двійкового способу якось сторонить проблему.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.