"ITunes не може підтвердити особу сервера ..." після оновлення безпеки в Mavericks або оновлення до El Capitan


31

До оновлення безпеки, випущеного на початку квітня, моя система працювала нормально. Після цього я отримую недійсні сертифікати всюди:

  • iTunes каже, що « iTunes не може перевірити ідентичність сервера„ init.itunes.apple.com “. " та „ iTunes не може перевірити ідентичність сервера„ xp.apple.com "." коли я відкриваю його.
  • Chrome попереджає для багатьох https-сайтів (наприклад, Google добре, Twitter - ні).
  • Найголовніше, що я більше не можу підключитися до App Store, що я планував зробити для оновлення до Yosemite, враховуючи, що Apple вирішила не виправляти одну з вразливих місць безпеки для попередніх версій.

Я перевірив свої сертифікати в Keychain Access і не бачу в них нічого поганого. Я також намагався видалити деякі файли, пов’язані з кешами сертифікатів, як я вже бачив згадане десь, але це також не допомогло.

Я використовую OS X 10.9.5 в MacBook Air, наприкінці 2012 року.

Оновлення

Ця проблема стосується також деяких систем, оновлених від OS X 10.10 Yosemite до OS X 10.11.1 (15B42) El Capitan.


ви пробували ремонт брелока? FYI, у мене такі ж hw та sw та оновлення без проблем поки що.
Ruskes

@Bani Просто для впевненості: ви встановили Mavericks або оновлення безпеки 2015-004? Ви зв'язали дещо застарілий документ, який описує вміст безпеки OS X Mavericks v10.9.0.
кланомат

Я впевнений, що це буде звучати нерозумно ... Але ось так :) Це відбувається з усіма веб-сайтами? Якщо це так, а ви цього ще не зробили, то перевірте налаштування дати та часу на своєму комп’ютері ... Просто скажіть :)
LB

Відповіді:


49

Причина:

Після встановлення оновлення безпеки 2015-004 кілька користувачів виявили, що не можуть переглядати будь-який веб-сайт, використовуючи кореневий сертифікат "VeriSign Class 3 Public Primary Public Certification Authority - G5" без попередження про безпеку ("недійсний сертифікат"). 2015-004 оновив список надійних кореневих ЦС, і мені, до цього часу, мені незрозуміло, багато з нас мають однаковий запис у нашому брелоку для входу. Назва сертифіката однакова, але серійний номер неправильний. Конфлікт викликає проблему.

Рішення:

Відкрийте брелок і шукайте свої сертифікати для входу. Експортуйте будь-які сертифікати Verisign (як резервну копію) та видаліть їх. Перезавантажте веб-переглядач.

У мене був такий самий випуск, і я його запитав у https://security.stackexchange.com/questions/85830/why-is-symantec-verisign-ca-appearing-as-an-invalid-authority .

Повну дискусію можна побачити на веб-сторінці https://discussions.apple.com/thread/6984765


3
Після оновлення безпеки я не міг побачити магазин додатків, програма ITunes продовжувала видавати дурні помилки, і мій браузер не розпізнав жодну URL-адресу з доменом apple.com. З усіх відповідей, які я перевірив на різних форумах, це працювало для мене ідеально !! Дякую тонну!
Прутвід

Спочатку я не пов'язував цю проблему з оновленням безпеки, але тепер, коли я думаю про це, це, ймовірно, почало відбуватися приблизно в цей час. Це рішення прекрасно працювало для мене. Дякую.
ktorn

2
Дякую, це виправило мою машину. Ця помилка здається дуже серйозною: уражені Mac не можуть взагалі отримувати оновлення програмного забезпечення. Відвідування веб-сайтів Apple у Safari показує помилки, і Chrome їх взагалі не завантажує.
Нельсон

5
Я зрозумів, що саме Cyberduck пише записи брелоків, які викликають проблему. Остання версія (4.7) вже не робить цього, але старі записи все ще створюють проблеми. Детальніше: nelsonslog.wordpress.com/2015/04/28/…
Нельсон

3
Мав подібну проблему після оновлення до Ель-Капітана. Це і виправило.
webinista

1

Чомусь мій системний час було встановлено приблизно на 10 днів раніше, ймовірно, коли моя система перейшла в режим низького сну від акумулятора.

Моє рішення полягало в тому, щоб перейти до системних налаштувань | Дата та час, натисніть блокувати, введіть мій пароль адміністратора та час, після якого автоматично оновиться, щоб бути поточним та вирішено проблему.

MacBook Pro 15 "пізно 2008 El Capitan 10.11.6 (15G22010)


0

Дякую, це здавалося найбільш перспективним для мене ..

(Редагувати: на жаль, це не спрацювало для мене, але мене вивели на правильний шлях, тому читайте далі ... спасибі!)

Я шукав брелок і дійсно знайшов ці версії G5s .... я видалив їх, але у мене все ще була така ж проблема з тими ж / подібними повідомленнями про помилки, які ви згадали вище, навіть після перезавантаження браузера та цілого Mac ??? Я в збитку .... це сталося лише за останні кілька днів після оновлення. Я більше не можу зв’язатися з оновленням програмного забезпечення в магазині додатків. Перш ніж я знайшов це, я витер і відновив свій Mac з попередньої резервної копії Time Machine .... все добре .... але очевидно після цього оновлення продовжувалося знову і Я повернувся до тієї ж проблеми….

ОНОВЛЕННЯ : я ще раз подивився і знайшов кілька навіть раніше сертифікатів verisign G3 та G4, схожих на вищезазначені .... ..... Гмммм!

Я ще раз перевірив (як пам'ятаю, читав, що також була можлива проблема з деякими сертифікатами Symantec) і ризикнув, і зробив те ж саме з тими ..... тепер iTunes і магазин додатків та оновлення програмного забезпечення все працюють

ПОПЕРЕДЖЕННЯ : Я не експерт і нічого втрачати не мав, тому що я все створив резервну копію ... але те, що я зробив для мене на 100% ... Але я все ще не знаю, чи викликає будь-яке з цих видалень додаткове, ще не виявлене проблеми .... поки що добре

( якщо хтось краще кваліфікований може підтвердити це все гаразд, це було б чудово )

Сподіваюся, це допомагає! :)


ОНОВЛЕННЯ 2 Це також може вплинути на користувачі mac, які протягом багатьох років перенесли системи з попередніх комп'ютерів Mac .... Існують також сертифікати G3 та G4, які викликають проблеми. Усі, хто використовує онлайн- системи Microsoft CRM та O365, можуть помітити, що в Chrome (начебто Safari залишається працювати) під час входу на ці веб-портали їх початковий ВХОД червоний та незахищений, після входу в систему, однак з'єднання захищене, але початковий користувач та пароль та пароль було незахищеним .... Знову це було вирішено під час видалення старих сертифікатів Verisign.
BaC

0

Я використовую Macbook Pro Retina, 15-дюймовий, кінець 2013 року з MAC OSX 10.9.5 і отримав ту саму проблему з наступним:

  • "iTunes не може перевірити особу сервера" init.itunes.apple.com "."
  • "iTunes не може перевірити особу сервера" xp.apple.com "."
  • Логін в App Store "Підключення не вдалося"

Відкрийте утиліти => Keychain Access => пошук "Verisign" => видалити вхід Verisign синім кольором.

Потім перезапустіть свій App Store або iTunes. Це повинно це виправити.


0

Щоб вирішити проблему "Твоє з'єднання не є приватним", я перейшов до доступу до брелоків, набрав багатозначний пошук і видалив їх. Клацнувши емблему клавіш зліва, вони пішли, а потім перезавантажили хром. Зараз це працює. Дякую за допомогу.

У мене MacBook OS X (10.6.8)


0

Я дотримувався тут інструкцій, видаляв усі сертифікати VeriSign, але все ж мав помилки на ITunes і т. Д. Те, що працювало для мене, було після виконання вищезазначених кроків, я зайшов у Keychain> Keychain First Aid та дозволи на ремонт.

ITunes та інші помилкові помилки сертифіката були виправлені!

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.