OSX Auto Audio Adjuster?


0

На багатьох смарт-телевізорах або комп'ютерах з ОС Windows є функція, яка називається інтелектуальною настройкою звуку. Це, в основному, запобігає перевищенню гучності звуку або занадто сильному звуку під час відтворення файлів, які мають вихід аудіо, наприклад, фільму. Мені подобається знати, чи є подібна функція або якщо є програма OSX, яка може виконати подібну мету.

Відповіді:


0

Boom3D (платний, $ 17) може зробити цю систему широкою для всіх додатків. Увімкніть "Нічний режим" у налаштуваннях. Маленький повзунок (значок на навушниках зліва, динамік праворуч) визначає, наскільки агресивно програма обмежить зміни гучності.

(Я настійно рекомендую вимкнути та ігнорувати всі інші "функції" цієї програми, за винятком 3D-об'ємного звуку, якщо це можливо. Обробка вуду в кінцевому рахунку просто спотворить все, що ви слухаєте.)

Технічним терміном для цього є "Компресія динамічного діапазону", хоча ви також не побачите Boom3D.

Edit: Я не розумів, що Boom зараз коштує $ 17 - я впевнений, що він був ближче до $ 10, коли я вперше його купив. Компресія динамічного діапазону працює добре, і я не знаю жодних альтернативних програм з функцією, але ця ціна трохи крута.


0

Це залежить від того, яку програму ви використовуєте.

Наприклад, iTunes можна налаштувати у налаштуваннях.

sound

Наприклад, програвач VLC, ви можете налаштувати це в Audio Effects.

vlc

Все залежить від того, яку програму ви використовуєте.


Як щодо MPlayerX?
aeroxy

Я цього не маю, тому дозвольте мені шукати вас, або ви вже?
Buscar웃

Де VLC це налаштування? Використовуйте S / PDIF, коли це можливо? Я так не думаю.
aeroxy

Найближчим для mplayer, який я знайшов, є "mplayer -af volnorm"
Buscar웃

Нічого страшного. Де знаходиться налаштування у VLC?
aeroxy
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.