Lenovo USB 3.0 Ethernet адаптер (MacBook PRO)


0

У мене є концентратор Deltaco USB 3.0, до якого я підключив адаптер Ethernet USB 3.0 Thinkpad .

Коли я завантажуюся або прокидаюся, мій MacBook Pro (кінець 2013 року) взагалі не виявить мережевий інтерфейс, який потрібно підключити. Мені доведеться повторно підключити його до USB концентратора Deltaco, і через 3-5 секунд я вже працюю.

Що мені цікаво, як це виправити?

Хоча я в цьому, оскільки я використовую сервер Apple для встановлення дати та часу, у мене годинник перекошений на +2 години (я вважаю, що він відображає неправильний часовий пояс або щось подібне) під час завантаження. Чи є спосіб виправити це (якщо не існує рішення мого першого питання)?


1
З мого досвіду, єдині USB <> Ethernet-адаптери, у яких дуже мало, якщо такі є, фірми Apple. Деякі адаптери вимикаються не працюють; деякі виходять випадковим чином. Мати ступинку в ланцюзі також може бути проблематично. USB <> Ethernet-адаптер може працювати краще в спеціальному порті USB на MBP. Що стосується перекошеного часу, переконайтесь, що зніміть прапорець "Встановити часовий пояс автоматично ...." у налаштуваннях системи "Дата та час", змініть часовий пояс на щось випадкове, QUIT System Preferences, поверніться до дати та часу та встановіть часовий пояс вручну. Це може змити деякі корумповані префікси.
IconDaemon

Відповіді:


Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.