Де я можу безпечно завантажити iOS 8.4 Beta і як його встановити?


1

Я тільки що бачив відео на новій програмі "Музика" в бета-версії iOS 8.4 . Тепер, якщо можливо, я хотів би спробувати, так що я просто гугл "Завантаження бета-версії iOS 8.4" . Я сподівався знайти його в деяких розділах розробників веб-сайту Apple, але знайшов його лише на веб-сайтах третіх сторін.
Чи можу я припустити, що програмне забезпечення буде безпечним, коли завантажувати його з таких сайтів, як Chip.de (що зазвичай є надійним джерелом).
Як я можу йти про встановлення програмного забезпечення, оскільки в iTunes або на самому пристрої iOS зазвичай є оновлення?

Відповіді:


3

iOS 8.4 не є відкритою бета-версією, тому ви повинні бути зареєстрованим розробником Apple (99 $ на рік) для використання бета-версії програмного забезпечення на пристрої iOS.

Також зверніть увагу, що отримання програмного пакета недостатньо. UID пристроїв має бути зареєстрований за допомогою яблука, тому він буде активовано під час встановлення бета-версії програмного забезпечення.


Ах, теж погано для мене: D
Marcus Rossel

4
Також існує золоте правило - ніколи не встановлюйте бета-версію програмного забезпечення на будь-якому критичному пристрої;)
Tetsujin
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.