Як ви подовжуєте кількість часу, за допомогою якого Time Machine зберігає щоденні резервні копії?


7

Time Machine зберігає щогодинні резервні копії протягом 24 годин за замовчуванням перед очищенням для щоденних резервних копій, і я хотів би продовжити це додатково (до тижня погодинних резервних копій). Чи є спосіб змінити конфігурацію політики збереження резервного копіювання, щоб дозволити це? Здається, в інтерфейсі не існує варіанти.

Якщо цього не вдасться, мені доведеться встановити щось інше, і я вважаю за краще дотримуватися Time Machine через досить велику початкову резервну копію (мільйони файлів, дані про туберкульоз, вже знаходяться під резервною копією з Time Machine)


24 години, а не 48 для погодинних резервних копій
Гілбі

Який випадок використання - який тип файлу потребує більшого збереження? Чи знаєте ви, що Time Machine згладжує резервні копії, щоб файли, що існували в інтервалі, який потрібно видалити, можна було перемістити до денного інтервалу? Ви відстежували фактичний файл, який вам потрібно зберегти?
bmike

Відповіді:


3

Відповідь: це зробити не так просто. Apple не виставляє терміни, що означає, що це, ймовірно, зміниться, якщо застосувати будь-які оновлення до системи або зміни можуть навіть зламати резервні копії, щоб вони не працювали.

Я залишив коментар із запитом щодо випадку використання. Я використовував сценарії, щоб подолати це у кількох випадках для клієнтів, але мені потрібно дізнатися більше про ваш фактичний випадок використання, перш ніж запропонувати альтернативне рішення, яке буде працювати навіть із графіком роботи Time Machine за замовчуванням.


0

Один такий сценарій / додаток, що базується на машині часу, називається rsnapshot (який легальний для яблучних продуктів afaik (мудрий по ліцензії)), і ви можете МОЖЛИВО легко встановити терміни та частоту.


0

Користувач не може змінити політику збереження резервного копіювання Time Machine, і я не знаю, що існують сторонні додатки, які також розширюють його з такою настройкою.

Сторонні додатки, які існують, можуть увімкнути і вимкнути лише Time Machine, щоб досягти менш частого розкладу резервного копіювання, ніж щогодини. У AppStore є одна під назвою TimePreserver для вручну резервного копіювання резервних копій, але вона не може бути запущена як планова служба.

Ви потенційно можете написати сценарій технічного обслуговування, який запускається періодично, що відкриє сервер Time Machine та копіює погодинні резервні копії для безпечного зберігання в іншому місці. Але потім, щоб відновити цю інформацію, мені незрозуміло, чи було б це так просто, як копіювати погодинні файли резервного копіювання назад на сервер Time Machine та намагатися отримати доступ до них через клієнтський інтерфейс Time Machine. Це те, що ви можете перевірити, перш ніж писати сценарій.

Ви також можете спробувати зберегти погодинні резервні копії на стороні сервера, зробивши щось подібне із власним сервером Time Machine на базі Linux або NAS, сумісним з Time-Machine. Вам просто доведеться створити власний спосіб запобігти видаленню погодинних резервних копій (скрипт погодинного обслуговування, який копіює їх в окреме місце чи керує дозволами на файли чи щось).

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.