Чи можливо вибрати, яку версію Swift використовувати в Xcode?


10

Існує оновлення для Xcode 6.3, і воно включає в себе нову версію Swift (1.2). Якщо я оновлююсь, чи потрібно перенести весь свій код Swift до 1,2 або чи можу я вибрати старішу версію Swift?

Відповіді:


6

Вам потрібно перенести весь код на Swift 1.2, якщо ви використовуєте Xcode 6.3. Якщо ви перейдете до редагування > Перетворити > до останнього синтаксису Swift , це допоможе знайти багато змін. Однак для редагування вручну ще багато.

Зрештою, вам краще буде зберегти свій код Swift в останній версії, щоб майбутні міграції були легшими і щоб ви могли скористатися майбутніми вдосконаленнями мови.


1
Дякую за відповідь! Я хотів би оновити код, але зараз у мене немає часу, і я б не ризикував зіткнутися з проблемами міграції. Але стара служба Xcode SourceKit постійно виходить з ладу, тому я хочу використовувати нову версію зі старою Swift :(
harinsa

@Yar, ви не можете вибрати версію, тому я запропонував рішення, яке я рекомендую (і Apple, мабуть, теж).
Джонатан Дж.

3

Ви можете вибрати, яку версію Swift ви хочете використовувати в Xcode 7.3 за допомогою наступного: (Меню) XCode> Ланцюжки інструментів> (виберіть свою версію)

введіть тут опис зображення


8
У Xcode 8.0-beta цю опцію було знято ...
Пітер Герхат

5
Я завантажив ( swift.org/builds/development/xcode/… ) і встановив ланцюжок інструментів вручну, а меню Xcode знову з’явилося в v8 beta 3
Jörn

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.