Оновлення програмного забезпечення iPad


1

Якщо я оновлю iPad 4 до iOS 8 з iOS 6, стандартна процедура оновлення Over-The-Air видалить будь-які мої дані? У мене немає комп'ютера для його резервного копіювання, тому це важливо.

Відповіді:


2

Взагалі, оновлення OTA (over-the-air) досить безпечне, але завжди бажано мати резервну копію. Виконання оновлення не призведе до очищення пристрою, якщо щось не стане суттєво неправильним.

На моєму досвіді, чим більший стрибок у побудові ОС, тим більше ризику виникне невдача з оновленням. 9 разів з 10, він вимикається без заминки, але час від часу з'являється щось інше, що може призвести до помилки оновлення.

Що я хотів би запропонувати вам зробити резервне копіювання пристрою в iCloud, якщо це можливо, підключіть його, щоб переконатися, що він має постійне джерело живлення і не може працювати плоским, а потім скинути налаштування. Не хвилюйтеся, скидання налаштувань не призведе до видалення будь-якого вмісту, але вам доведеться знову налаштувати параметри, наприклад, макет домашнього екрану та фон. Зробити це:

  1. Відкрити "Налаштування"
  2. Перейдіть до та натисніть "Загальне"
  3. Прокрутіть донизу та натисніть "Скинути"
  4. Натисніть "Скинути всі налаштування"

У цей момент вас можуть попросити ввести свій PIN-код і пароль iCloud, а потім введіть його. Пам'ятайте, що будь-яку збережену інформацію ви не втратите!

Тому я рекомендую це те, що іноді можуть бути переваги, які ви змінили, що може призвести до гикання, або налаштування пошкоджено, і оновлення буде злякано з цього приводу (це відбувалося досить рідко, коли я працював на AASP). . Це дозволить переконатися, що немає ніякого залишкового "пуху" перед виконанням оновлення.


Чи пропонує iOS6 підтримку iCloud?
nohillside

1
@patrix, відповідно до apple.com/pr/library/2011/06/06Apple-Introduces-iCloud.html , вона була доступна з iOS 5, тому iOS 6 обов'язково має його :)
Stuart H
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.