Wifi за моніторинг додатків на iPad


3

Чи є додатки, які можуть відстежувати використання мережі iPad на додаток?

Поки що немає, де один із наших iPad почне завантажуватись до сховища даних Amazon. Навіть якщо я двічі клацну по кнопці і все вимкну, все одно закінчується "синхронізація" - що б вона не синхронізувала.

Проблема полягає в тому, що ми не знаємо, яка програма спричиняє це чи навіть чому це викликає. Нічого не встановлено для резервного копіювання в iCloud.

Наприклад, один із серверів, на які ми завантажуємо 100 КБ (так, це байти ): s3-us-west-2-w.amazonaws.com - тепер майте на увазі, 100 КБ - це досить значна кількість даних, які потрібно завантажувати. і це робить нас дуже нервовою про те, які дані в даний час відправлені в хмару зберігання Амазонки , який має деякий довільний користувач.

Все, що ми маємо, - це офіційний додаток Amazon та додаток Kindle, але мій iPad ніколи не виконує цю процедуру завантаження.

Це робиться за нетривіальну кількість часу (читайте:> 3 хвилини) - що є значною кількістю даних і робить ігри та веб-перегляд менш приємними (і я маю на увазі жалюгідний).

Повне вимкнення iPad та ввімкнення живлення iPad вирішує проблему на кілька днів, що саме по собі цікаво.

Думки? Мені дуже цікаво вирішити ситуацію, ніж просто заблокувати маршрутизатор, але не можу знайти додаток, який дозволяє мені визначити, який додаток п’є мою пропускну здатність, як-от горілка.

Редагувати 1: iPad останнього покоління - iPad Air 2 - лише з Wi-Fi.

Редагувати 2: Як я знаю, що відбувається? У мене є маршрутизатор RT-AC87U, який мені каже. Я знаю, що це лише його iPad, і я знаю, скільки він завантажує та завантажує і куди ці дані збираються. Я б очікував, що регулярні оновлення / завантаження, але завантаження великої кількості даних нас збиває з пантелику, оскільки все, що у нього є, це відео, манга, Kindle тощо. Резервні копії обробляються вручну.

Edit 3: Є кілька додатків, які він отримав у магазині Apple, наприклад ComicGlass. Мені не особливо цікаво перераховувати всі інші додатки, як ніби немає способу визначити, що це робить, ми видалимо додаток і iPad піде звідти. Я відпускаю, що не існує реального методу усунення несправностей, щоб дізнатися, яка програма надсилає дані, в якесь місце, де ми не маємо контролю над тим, що ми не просили створити резервну копію - і Apple не надайте інструменти для усунення несправностей, які допоможуть знайти подібні додатки, тому я маю визнати поразку, оскільки жоден коментар не запропонував більше, ніж ручний спосіб з'ясувати це.


хтось із тих, хто вас цікавить, igeeksblog.com/how-to-track-iphone-data-usage
Ruskes,

Ви говорите, що це єдині програми, встановлені на вашому iPad, або що це ваші єдині програми Amazon, які ви встановили? Будь ласка, відредагуйте своє запитання, щоб зробити це зрозумілішим. Також: Як ви визначаєте це з'єднання? А яку кнопку ви двічі клацаєте?
нульовий знак

На жаль, Buscar, ніхто з цих не допомагає мені визначити, який додаток робить цю дію.
Назадус

Вибачте @zerohedge, мені доведеться виправити свою посаду. Це єдині програми, пов'язані з Amazon . Є кілька інших, переважно стандартних (наприклад, Youtube). Незабаром я разом отримаю список. Є такий, який використовується для манги (який є досить значним за своїми розмірами, оскільки це манга).
Назадус

Попросіть цю функцію в Apple, щоб вони розглядали можливість її додати. Чим більше людей, які запитують, тим більше шансів отримати додаток apple.com/feedback
gman

Відповіді:


2

s3-us-west-2-w.amazonaws.com

AWS у цьому доменному імені розшифровується як веб-служби Amazon , тоді як S3 :

Amazon S3 (Simple Storage Service) забезпечує повністю надлишкову інфраструктуру зберігання даних для зберігання та отримання будь-якого обсягу даних у будь-який час з будь-якої точки Інтернету.

USі, Westймовірно, посилаються на розташування цих серверів. (Я використовую льодовик Amazon для резервного копіювання деяких моїх даних у хмару, щоб я розпізнавав цю модель)

Це означає, що ваш iPad завантажує дані на хмарні сервери Amazon, але це не обов'язково означає, що це додатки Amazon, оскільки багато розробників використовують AWS у своїх власних додатках для відстеження, моніторингу, хостингу та зберігання.

Запропоновані рішення:

Я пропоную або обидва з наступного, жодне з яких не є "ідеальними" рішеннями:

  1. Ви говорите, що незалежно від того, чим займаєтесь, дані все одно завантажуються. Це означає, що для цього додатка ввімкнено "Оновлення фонового додатка". Перейти до Settings, General, Background App Refreshі скласти список «головних підозрюваних» 1 , відключити фоновий додаток поновлення для цих додатків один за іншим , і побачити , якщо завантаження зупиняється після відключення фонової завантаження для цього додатка. (Додаток все одно зможе завантажити, якщо ви його використовуєте )

  2. (Це не буде працювати, якщо ваш iPad лише Wi-Fi) iDevices фактично надають вам статистику щодо використання стільникових даних за допомогою програми. Перейти до Settings, Cellularі перейдіть , поки не побачите заголовок: «Use Cellular Data For». Тепер зробіть кілька знімків екрана в різний час і побачите, чи збільшується використання даних для додатка, який ви не використовували, оскільки ви востаннє бачили процес завантаження.

1 Буде дуже корисно, якщо ви також відредагуєте своє запитання в цьому списку.


Коли я поверну iPad, я досліджую оновлення фонового додатка та досліджую це, дякую. Проблема все ще залишається, що це завантаження . Завантаження, я міг зрозуміти, але завантажуєте? Здається дивним.
Назадус

Дайте мені знати. І поновіть зі списком підозрюваних!
нульовий знак

Тож у списку різних додатків є такі речі, як Comic Blast та різноманітні сховища манги.
Назадус

Насправді я здався. У мене немає нульової зацікавленості в ручному з'ясуванні цього питання, і, погляди на це, громада не знає про інструмент, який допоможе нам розібратися в цьому, крім ручного методу, який забирав би багато часу. Реальність тут полягає в тому, що в AppStore додаток, який завантажує дані в хмару Амазонки, не має чіткого дозволу, і ми не знаємо, що це за дані, і, мабуть, не мають інструментів, щоб це з'ясувати. Отже, в цей момент я визнаю поразку і просто доручу йому зайти на Android або придбати власну Інтернет-лінію.
Назадус
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.