Як я можу переглянути оригінальну (або "головну") версію фотографії у Фотографії, не скасовуючи всі зміни?


13

У більшості додатків для фотографій існує певний спосіб перемикання між оригінальною (нередагованою) версією фотографії та поточною (відредагованою).

У діафрагмі "M" перемикається між двома, багато додатків для фотографій iOS дозволяють торкнутися екрана, щоб порівняти відредаговану чи відфільтровану версію з оригінальною тощо.

Я не можу знайти жодного способу показати оригінал у новому додатку "Фото", окрім "ревертування", який видаляє всі зміни.

Я не хочу їх видаляти, я просто хочу порівняти два.

Я усвідомлюю, що я можу "повернути" потім скасувати, але це хакі, повільно і гірше, небезпечно - розраховувати на скасування збереження роботи в будь-якому додатку - в кращому випадку.

Примітка. Те, що зміни діафрагми зберігаються "менш руйнівно", ніж "Фото", тут не має бути актуальним. Обидві програми DO зберігають оригінал в редакції до відредагованої версії.


Здається, M працює на мене, як підказує @ user129036.
Хайме Санта-Крус

Відповіді:


22

Перебуваючи в режимі редагування, утримуючи в Controlі Mключі.

Це покаже вам оригінальну версію вашої фотографії без змін. Якщо ви хочете тимчасово скасувати ефект від коригування кольору, але зберегти обрізання та обертання однаковими, утримуйте Mсебе.

На відміну від діафрагми:

  • Він не працює в режимі перегляду; ви повинні бути в режимі редагування. (Щоб перейти в режим редагування за допомогою клавіатури, натисніть Return.)
  • Це затримка, а не перемикання, тож ви бачите лише оригінальну фотографію, поки у вас натиснуті клавіші.

Спасибі - дуже корисно. Я думаю, що я пропустив це, тому що я очікував, що "m" перемкнеться, тому я не тримав його досить довго, щоб побачити, як це працює.
Jaydles

Це не працює для мене у Фотографії Версія 1.3 (350.23.0)
Simon Woodside

Я використовую Photos 1.5 (370.42.0), і це також не працює для мене. mОднак утримування кнопки все ще згадується у вікні клавіш. Я думаю, я відкрию звіт про помилку…
bdesham

1
Виявляється, що утримування mпрацює для мене, але це не скасує певні зміни: обрізання, обертання на 90 ° (натисканням кнопки "Поворот") або дрібнозернисте обертання (натисканням на "Обрізати") не скидається, коли ви утримуєте m. Мені не подобається така поведінка, і я відкрив повідомлення про помилки, в якому розповів Apple. @SimonWoodside, можливо, це була проблема, з якою у вас виникли також?
bdesham

Apple сказала мені, що якщо утримувати Control і M, ви можете скасувати всі ваші зміни, включаючи обрізання та випрямлення. Я відредагував відповідь, щоб включити цю інформацію.
bdesham

1

Наразі ви можете перемикатися між CMD+ Zі Revert to Originalз Imageменю.

Крім того, ви можете прискорити процес, додавши комбінацію клавіш:

  • Перейдіть до System Preferences-> Keyboard-> Shortcutsі виберітьApp Shortcuts
  • Клацніть +та виберіть Photosзі списку програм
  • Введіть "Повернутися до оригіналу" у полі заголовка меню та виберіть комбінацію клавіш. Я використав CMD+ Y.

Тепер ви можете рухати вперед і назад, натискаючи CMD+ Yі CMD+Z


Якщо ви виявите, що випадково натискаєте CMD+, Zколи вам знадобиться CMD+ Y, вам потрібно набрати CMD+ Shift+, Zщоб повторно скасувати скасування, оскільки ви не хочете скасовувати останнє редагування замість повернення зображення.
Тум

0

Чому б не дублювати фотографію (клацнувши правою кнопкою миші), а потім відредагувати одну з них. Тепер, натиснувши стрілку праворуч і ліворуч, порівняйте оригінал та ваші зміни. Ви можете видалити оригінал, коли закінчите, оскільки він все ще доступний, повернувши правки на іншому зображенні.


-2

Я думаю, вам потрібно експортувати їх = (

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.