Не вдалося завантажити панель налаштувань відображення


11

У мене працює ОС X 10.10.3 і я намагався повернути внутрішній дисплей свого Macbook Pro за допомогою цього фокусу обертання . Після того, як я вибрав обертання на 180 градусів, екран повернувся належним чином, але всі параметри обертання були відтінками сірого, тому я закрив системні налаштування, щоб спробувати процес ще раз.

Коли я переходжу до своїх налаштувань відображення OS X, я отримую помилку "Не вдалося завантажити панель налаштувань відображення".

Як переорієнтувати дисплей Macbook назад до стандартної орієнтації, не стерши все на жорсткому диску та перевстановивши OS X?


Ви намагалися відремонтувати дозволи на Disk Utility (розташовані у папці утиліти)?
Ruskes

Відповіді:


17

Це так давно, і, мабуть, вони це зафіксували в Ель-Капітані. Один з найгірших помилок, з якими я коли-небудь стикався, тому що після його запуску ви будете намагатися виправити це, коли ваш екран перевернутий головою, особливо якщо у вас немає під рукою периферійних пристроїв. Отже, ось кроки про всяк випадок, якщо на це натрапляють якісь нещасні душі.

* Припустимо, що ви робите це на MacBook, інакше ви знаєте, що маєте справу з основним дисплеєм. Якщо ви краще знаєте, запустіть fb-rotate без параметрів для довідкового повідомлення.

Вручну

 1. Перейдіть на сторінку https://github.com/CdLbB/fb-rotate
 2. Замість того, щоб дотримуватися інструкцій у верхній частині для завантаження джерела та компіляції, ви можете прокрутити вниз, завантажити бінарний файл і запустити його безпосередньо. Там, звичайно, є ризик, але ваш екран тепер перевернутий так.
 3. Перейдіть за посиланнями, завантажте fb-rotateNEW2.zip та витягніть її.
 4. Відкрийте свій улюблений термінал, такий як Terminal.app
 5. Перейдіть туди, де ви його видобули, наприклад cd ~/Downloads/fb-rotateNEW2/
 6. Виконати: ./fb-rotate -d0 -r0

Легкий шлях

Скопіюйте наступний один рядок і вставте його в Terminal.app (Зверніть увагу, посилання та назви можуть змінитися, тому, якщо воно не вдається повернутися до кроків, наведених вище вручну. Якщо ви не побачите "зроблено" в кінці виходу, це не вдалося ):

cd ~/Downloads && curl -LO http://dl.dropbox.com/u/6347985/Modbookish/Downloads/MacFlip/fb-rotateNEW2.zip && unzip fb-rotateNEW2.zip && fb-rotateNEW2/fb-rotate -d0 -r0 && echo done

Якщо ви все ще отримуєте помилку в області налаштувань дисплея:

Відкрийте системні налаштування -> утримуйте опцію / клавішу alt та натисніть на її піктограму док -> примусово вийти -> повторно відкрийте її

Це повинно це виправити.

Мені вдалося знайти відповідь і виправити це, як справжній інженер, гортаючи mbpr одним способом набору, іншим способом читання, так пишаюся собою після цього. Бог благослови.


Дякую, це мене врятувало! PS: Я зіткнувся з цим питанням, хоча я використовую 10.11.4.
Tukan3

Це, безумовно, відповідь!
Остін Гансон

Благословіть вас, сер. Майже розбився на цьому лол
Джек Лінч

3

Я зіткнувся з цією проблемою і міг вирішити її таким чином:

 • завантажте Macbook у безпечному режимі (натисніть клавішу "shift", поки Macbook завантажується з логотипом "Apple")

 • перейдіть на панель Налаштування -> Дисплей: він повинен працювати

 • перезавантажте Macbook

Сподіваюся, це допомагає


1

У відповідності з цієї сторінки, це відома помилка в OS X . Форуми Apple пропонують перевстановити ОС X; Я спробував перевстановити, але я все ще не міг отримати доступ до налаштувань дисплея, щоб повернути свій дисплей.

Я знайшов рішення, яке працювало в ОС X 10.10.3. Що я зробив, це підключити Macbook через HDMI до телевізора. Я виявив, що можу отримати доступ до налаштувань дисплея та вибрати правильне обертання внутрішнього дисплея.

Одне, що я помітив після того, як я зафіксував обертання, - це те, що ви можете отримати доступ до налаштувань дисплея з іншого місця, крім системних налаштувань:

У меню Apple -> Про цей Mac -> Дисплеї -> Відображення налаштувань


1

У мене те саме питання. Я чекаю своєї капсули часу, перш ніж зробити резервну копію + перевстановити. До цього часу я використовував такі інструменти, щоб обійти:

 • cscreen для вибору основного монітора та зміни роздільної здатності
 • Поворот дисплея, щоб повернути монітор до нормального стану і таким чином позбавити мене від головного болю.

Звичайно, це не є довгостроковим рішенням (оскільки меню моїх налаштувань все ще не працює), але якщо хтось не встигне відразу перевстановити, це може допомогти.


0

Відкрийте термінал, а потім введіть цей код. Він повинен працювати.

cd ~ / Завантаження && curl -LO http://dl.dropbox.com/u/6347985/Modbookish/Downloads/MacFlip/fb-rotateNEW2.zip && unzip fb-rotateNEW2.zip && fb-rotateNEW2 / fb-rotate -d0 -r0 && відлуння зроблено


Поясніть, будь ласка, поясніть, звідки відбувається fb-rotateзавантаження, та надайте посилання розробнику. Без цієї інформації файл слід розглядати обережно.
Грем Мілн

Здається, утиліта походить від github.com/CdLbB/fb-rotate
Грем Мілн

0

Підключіть комп’ютер до телевізора за допомогою кабелю HDMI, і це дозволить вам відкрити налаштування дисплея. Це рішення спрацювало для мене легко і швидко.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.