Екран MacBook Pro вироджується, переходить у психоделіку - я в збитку - пропозиції?


8

Використовувався та піклувався про Маки з 1985 року, і я цього ніколи не бачив. В Інтернеті нічого не можна знайти. Хтось? Графічна карта йде на південь?

Перезавантаження усунула проблему, але вона повернулась 2х наступного дня.

Зачепили ПРАМ, чекаючи, чи допоможе це.

Мовляв, вау, людино.  Цей комп’ютер ВІДКРИТИ.


1
Просто курйози - чи я бачу правильно, що курсор миші відображається правильно?
bdecaf

4
Зрозуміло, що це проблема з відеокартою. . , Якщо це 15 "MBP 2011/2012/2013, краще поглянути на посилання нижче apple.com/support/macbookpro-videoissues
Pratik

якісь магнітні поля поблизу?
Ruskes

@Бускар - магнітні поля?
ScunnerDarkly

Вказівник видно.
Морж 100 Вт

Відповіді:


4

Швидше за все, це обладнання.

Завантажте та запишіть копію завантажувального компакт -диска Ultimate Вставте диск і завантажте свій Mac, утримуючи клавішу "C". Це ОС Linux і завантажиться в текстовому режимі (не для інтенсивної графіки)

Існує ряд тестів, пов’язаних з відео, які ви можете запустити. Оскільки вона знаходиться поза ОС X, ви виймаєте ОС з рівняння.

Швидше за все, ви збираєтеся натрапити на щось апаратне.

Якщо ви не отримуєте повідомлення про помилки, це може бути роз'єм або сам дисплей. Якщо у вас є зовнішній монітор, підключіть його і подивіться, чи проблема там проявляється. Якщо це не так, то ви знаєте, що це щось середнє між логічною платою та дисплеєм.

Якщо ви бачите помилки, то ви фактично знаєте, що це ваша фішка.

Не відволікайтеся. Я скористався сервісом, який замінить графічні чіпи на логічних платах Apple, і вони були досить надійними. Я можу дати вам ім'я приватно, якщо вам подобається. Вартість становила (дай або візьми) близько 100 доларів, включаючи доставку.

Я особисто використовував вищезазначені методи і постачальник з нульовими відмовами до цих пір.

Я сподіваюся, що це допомагає.


Дякую, @Allan Я можу запропонувати вам зв’язатись із вашою пропозицією, якщо проблема не зникне. І я перегляну CD Ultimate Boot.
Морж 100 Вт

Просто дайте мені знати, якщо я можу допомогти, я радий.
Аллан

Чи ця служба, чиє ім'я має залишатися приватною, є секретною службою? ;)
Тодд

@Todd Компанія - Top Notch Macs. Номер телефону 727-488-9248. Вибачте, я не пам’ятаю імені хлопців, з яким я мав справу. Я все ще використовую MBP, який вони обслуговували для випусків відео, і він все ще сильний; 18 місяців зараз!
Аллан

2

Спробуйте завантажити його в Recovery і побачити, чи проблема не існує. Якщо цього не відбувається, ви захочете перевстановити OS X звідти. Не забудьте створити резервну копію всіх своїх даних перед перевстановленням, оскільки це видалить диск.


Дякую за пораду. Спробуй це теж, якщо проблема не зникне.
Морж 100 Вт

2

Я скидав NVRAM на своєму Mac (він же "зашпакував PRAM"), і поки що, здається, це вирішило проблему.

Це проста процедура перезавантаження Mac і утримування клавіш Command, Option, P і R, як тільки ви почуєте звук запуску. Ви утримуєте їх, поки Mac не перезавантажиться знову, а потім відпустіть їх. Це очищає налаштування обладнання, які зберігаються в енергонезалежній оперативній пам'яті (NVRAM), скидає їх до системних значень за замовчуванням.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.