Фотографії перестали завантажуватися в iCloud. Що я можу зробити?


18

Після оновлення до ОС X 10.10.3 я відкрив Photos.app та імпортував свою бібліотеку iPhoto. Близько ~ 3000 фотографій було завантажено в iCloud, але процес завантаження зупинився до завантаження решти 7200 фотографій. Я не можу зрозуміти, як отримати решту бібліотеки в iCloud. Знімок екрана нижче показано з програми Фото. Він відображає "Завантаження 7200 предметів" протягом днів.

Захоплення екрана з Фото

Я намагався призупинити та відновити завантаження у налаштуваннях, але все, що я бачу, - це також завантаження 7200 елементів.

Налаштування iCloud для Фото

Перш ніж розпочати цей процес, я модернізував свій план зберігання iCloud до 200 Гб. У мене ще залишається> 180 Гб місця, тому для моїх фотографій є багато місця.

введіть тут опис зображення

Тільки для підтвердження, я перебуваю на останньому випуску OS X.

введіть тут опис зображення

введіть тут опис зображення

Будь-яка допомога буде дуже вдячна.


7
Я не можу відповісти на питання, оскільки мені не вистачає репутації, тому я спробую опублікувати його як коментар. Діагностувати проблему можна за допомогою Monitor Monitor. Відкрийте вкладку Мережа та знайдіть процес під назвою "cloudd". Потім натисніть кнопку "Перевірити" на панелі інструментів. Потім натисніть «Відкрити файли та порти». Потім знайдіть щось на кшталт "/ Користувачі / <ваше ім'я> / Фотографії / Бібліотеки фотографій. файл, який завантажується. У моєму випадку це 4 Гб mp4. Після видалення завантаження відновилося.
zhengyue

3
До речі, ви повинні видалити файл у програмі Photos, а не в Finder. У папці Photos Library.photslibrary / Masters є інші копії цього ж файлу. Після видалення у Фотографії натисніть меню Файл, Показати нещодавно видалене, а потім також видаліть його. Звичайно, вам потрібно створити резервну копію файлу, якщо ви все ще хочете його.
zhengyue

4
Також файли, які зараз завантажуються, знаходяться у папці ~ / Pictures / Photos Library.photoslibrary / private / com.apple.cloudphotosd / CloudSync.noindex / Engine / filecache. Ви можете перерахувати всі файли та їх розмір, виконавши наступні команди у Терміналі, 1: "cd ~ / Фотографії / Бібліотека фотографій. . -тип f -exec ls -lh {} \; " Щоб знайти всі файли, що перевищують 500 млн, ви можете використовувати "find. -Size + 500M -exec ls -lh {} \;"
zhengyue

2
Назва файлу, який ви знайдете за допомогою Monitor Monitor, - це якийсь випадковий текст. Щоб знайти відповідний файл у Фотографіях, вам також потрібно використовувати Термінал. Спочатку запустіть "ls -i <ім'я файлу>", щоб знайти номер inode цього файлу. Потім "cd Pictures / Photos \ Library.photoslibrary / Masters", потім, "find. -Inum <вставте номер inode тут> -print". Потім ви можете дізнатися час дати фотографії за назвою папки, наприклад "2015/01/15 /". Це все, сподіваюся, що це допомагає!
zhengyue

1
@tlatkovich - мене також розчарував iCloud. Один з моїх облікових записів iCloud нічого не завантажує, тому я використав mitmproxy для обнюхування HTTP-запитів і виявив, що iCloud намагається завантажити мої фотографії на synaptic.att.com, який заблокований у Китаї. Тож я врешті зареєстрував інший обліковий запис iCloud, і цього разу він завантажився на деякі сервери на windows.com, який мені доступний. Моя теорія полягає в тому, що Apple призначить найближчий хмарний сервер для вашого облікового запису на основі вашого місцезнаходження, коли ви вперше зареєстрували послугу. Оскільки я весь час користуюся VPN, Apple може подумати, що я живу в іншій країні ...
zhengyue

Відповіді:


3

Найбільш надійний спосіб вирішити це - створити нову бібліотеку фотографій , виконавши наступні кроки:

 1. ⌘ cmd- Qпоза фотографіями .
 2. Увійдіть у  → Налаштування системи → iCloud → Параметри фотографій… і зніміть прапорці з iCloud Photo Library . Параметри фотографій iCloud
 3. Перезавантажте, якщо ви хочете бути в безпеці, хоча це не повинно бути необхідним.
 4. Запустіть фотографії з ⌥ optнатисканням кнопки.
 5. Клацніть Створити… і назвіть свою нову бібліотеку фотографій . Створення нової бібліотеки фотографій
 6. Перейдіть у Фотографії → Налаштування → Загальні та натисніть кнопку Використовувати як системну бібліотеку фотографій . Використовувати як бібліотеку системних фотографій
 7. Зайдіть у Фотографії → Налаштування → iCloud та перевірте iCloud Photo Library .
 8. Зачекайте, поки ваші фотографії будуть перезавантажені з iCloud.

Якщо ви бажаєте зберегти існуючу бібліотеку фотографій , виконайте наступні кроки:

 1. ⌘ cmd- Qпоза фотографіями .
 2. Створіть резервну копію файлу Photoshop.photoslibrary .
 3. Запуск Фотографії з ⌘ cmd- ⌥ opt-Click.
 4. Натисніть « Відновити» . Відновити діалогове вікно "Бібліотека фотографій"
 5. Зачекайте, поки macOS відновить вашу бібліотеку фотографій . Повна синхронізація повинна відбутися після завершення ремонту.

Деякі скріншоти люб’язно надаються OS X Daily .


1

Як і у багатьох питаннях iCloud, спробуйте повністю вийти з iCloud, перезапустити, а потім увійти та увімкнути бібліотеку iCloud Photo Library.


1

У мене були ті ж симптоми (macOS 10.12.6, фотографії 2.0).

Коли я відкрив додаток " Монітор активності ", я виявив, що агент "Фото агент" показаний червоним кольором і як " не відповідає ".

Я зробив примусовий випуск фото агента, і через секунду завантаження нарешті почало прогресувати.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.