Як керувати фотографіями на своєму iPhone за допомогою програми "Нові фото" на Mac?


8

У мене є 2 iMacs в офісі та вдома; iPhone; і iPad.

Нещодавно я встановив новий додаток Photos на обох iMacs. В обох випадках я використовую бібліотеку iCloud Photo Library. Отже, будь-які нові фотографії, які я беру на свій iPhone, з’являються на обох iMacs. Це чудово - тепер я знаю, що мої фотографії є ​​резервними копіями (як на iCloud, так і на двох iMacs), і вони доступні на будь-якій машині, на якій я хотів би отримати доступ до них.

Іншими словами, наскільки я розумію, Photos і iCloud синхронізують всі мої пристрої.

Проблема полягає в тому, що я не хочу зберігати всі свої фотографії на своєму iPhone. Після збереження фотографії в iCloud та моєму iMacs, я хотів би мати змогу видалити її зі свого iPhone, зберігаючи її як на моєму iMacs, так і на iCloud . Як зараз, якщо я видаляю фотографію зі свого iPhone, вона також зникає з мого iMacs.

Отже, моє запитання полягає в тому, як я можу видалити фотографії зі свого iPhone, не видаляючи їх з iCloud чи мого iMacs? Чи є налаштування, яке робить це поведінкою за замовчуванням?

Відповіді:


6

Поведінка за замовчуванням - iCloud Photo Library не зберігати повнорозмірні версії фотографій на вашому iPhone та iPad:

Налаштування iCloud Photo Library

Теорія полягає в тому, що на вашому iPhone / iPad зберігаються лише мініатюри, поки ви не вирішите переглянути / редагувати / ділитися фотографією, після чого з iCloud завантажується оптимізована для пристрою версія або повнорозмірна версія.

(Примітка. Я знаю, що повноцінна копія завантажується під час редагування / спільного доступу, але, здається, якщо ваш iPhone має достатньо місця, він завантажить повнорозмірну копію для перегляду, на відміну від просто оптимізованого пристрою. версія. Це, ймовірно, уникне необхідності повторного завантаження пізніше, якщо ви вирішите поділитися фотографією.)

Коли ви почнете бракувати місця, iOS почне обрізати фотографії з меншим доступом та повернеться до просто мініатюр або оптимізованих для пристроїв версій.

Все це відбувається автоматично на задньому плані, і вам не доведеться турбуватися про управління простором самостійно.


4

iCloud Photo Library не підтримує цього. Усі ваші фотографії повинні бути на всіх ваших пристроях, де ви це ввімкнули, а видалення фотографії будь-де видаляється скрізь.

Якщо у вас величезна бібліотека, це не повинно бути великим питанням. У моїй бібліотеці розміщено 11 тис. Фотографій та 300 відео, але на моєму iPhone потрібно лише трохи більше 2 Гб місця. Загальний простір, використаний для фотографій та відеозаписів, може насправді зменшитись, оскільки зображення в повному розмірі, зроблені на iPhone або синхронізовані з ним, заміняться на роздільну здатність "для пристрою".


1
Це запитання, яке я задав вчора, є дещо актуальним, якщо інші не сприйматимуть так, я його видалю. apple.stackexchange.com/questions/182833/…
Тодд
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.