Чи буде спільний доступ до екрана працювати між різними провайдерами та через Інтернет?


1

Я тільки починаю вивчати використання обміну екранами між двома комп'ютерами Mac.

Сьогодні я успішно реалізував його з двома різними комп'ютерами на своєму робочому столі, використовуючи розділ "Спільний доступ" у Системних настройках.

Що мені цікаво зараз, коли ці два комп'ютери будуть в місцях дуже далеко один від одного і використовують абсолютно не пов'язаних інтернет-провайдерів, буде функція спільного використання екрану автоматично працювати так, як це відбувається, коли обидва комп'ютери використовують один і той же інтернет-провайдер? Або потрібно вказати деякі дані про сервери, IP-адреси або щось подібне до одного з комп'ютерів?

Відповіді:


2

Це питання досить широке, і немає лаконічної відповіді. Багато провайдерів мають фільтри на своїх мережах і не передають всі протоколи IP прозоро. Проте я експериментував із віддаленим робочим столом Chrome, і, здається, він працює дуже добре. Я можу отримати доступ до мого домашнього iMac (на Verizon FiOS) через брандмауер моєї школи без проблем, і з моїми iOS пристроями, теж! Можливо, ви захочете експериментувати, щоб переконатися, що він робить те, що вам потрібно.


1

Так, вбудований спільний доступ до екрану працюватиме на декількох постачальниках послуг, доки два маки можуть бачити один одного. VNC, зокрема, є надійною, широко підтримуваною, хоча і не особливо безпечною протоколом. Маршрутизатори на кожному кінці (не ISP), але локальні маршрутизатори повинні бути встановлені, щоб дозволити принаймні VNC-з'єднання ( ілюстровані напрямні для більшості маршрутизаторів ).

Щоб потрапити в широкі інтернет-прогалини і мати справу з автоматизованим входом, в MobileMe була функція BackToMyMac, яка добре працювала і тепер перейшла на iCloud і є безкоштовним для користувачів iCloud (не мене).

Ви також можете отримати доступ до спільного доступу до екрана через "Connect to Server" (команда + k) з пошуку. Опинившись там, введіть vnc: // з ім'ям вузла або ip-адресою.

Курка з VNC (тепер тільки Chicken) - відмінний безкоштовний клієнт VNC. JollyFastVNC є ще кращим (хоча і платним) клієнтом (ліцензії $ 10 або $ 30).

Є кілька конкуруючих Mac сумісних рішень. За допомогою цих рішень вам не доведеться турбуватися про конфігурацію маршрутизатора, оскільки зв'язок рукостискання проходить через центральний сервер, і вони перерозподіляють трафік на загальні протоколи http, відкриті в кожній мережі, що підключається до Інтернету.

  • Remotix дозволить вам використовувати VNC або Apple Remote Desktop з комп'ютерами, розташованими в будь-якому випадку. Дуже хороші відгуки на MacUpdate від профі. $ 40.
  • TeamViewer дозволить вам керувати віддаленими екранами крос-платформними. Особисте користування безкоштовне. Комерційне використання дуже дороге. Я використовував TeamViewer досить багато в минулому, і це добре, але ми повинні були відмовитися від роботи на роботі. Нові версії з жорсткими оновленнями здаються щороку. TeamViewer зараз на v11 і був v3 / 4, коли я використовував його.
  • LogMeIn оплачується тільки і розлютив своїх користувачів. Я не використовував його.

Спільне використання віддаленого екрану є життєздатним, але це суттєві накладні витрати на ІТ та тягне за собою значні ризики безпеки. Якщо ви можете увійти в систему, так що хороший хакер. Є автоматизовані боти там сканування для відкритих портів і машин, які відповідають.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.