Чи можливо використовувати машину часу з iCloud?


12

У мене MacBook Pro (на початку 2011 року) з жорстким диском об'ємом 320 ГБ, і в мене є план зберігання на 200 ГБ на iCloud. Проблема полягає в тому, що я не можу просто скопіювати папку Applications в iCloud Drive і відновити її пізніше, якщо я втрачу всі дискові сховища. Я хотів би зберегти всі файли операційної системи, програми та майже все на диску (для цього мені потрібно близько 150 ГБ).

Проблема полягає в тому, що Time Machine просить у мене диск для збереження даних. Якщо у мене швидке з'єднання, я вважаю, що зберігати весь диск в iCloud не повністю, але чи підтримує Time Machine це, і якщо так, то як?


Не відповідь на поставлене вами запитання, але я би дослідив щось на кшталт Backblaze [мій особистий вибір] або План
збоїв

Відповіді:


5

На жаль, Time Machine не підтримує цю функцію, і є кілька причин.

  • Time Machine робить резервні копії всіх ваших файлів, а не лише посилання на них. Якщо б він створив резервну копію на iCloud Drive (який синхронізується з вашим Mac), він би повторив 150 Гб на вашому жорсткому диску. Потім він спробує створити резервне копіювання всього цього (якщо ви не виключите це місце з резервної копії), щоб спробувати додати ще 150 Гб до резервної копії тощо.
  • Time Machine робить додаткові резервні копії. Звичайно, зараз у вас є резервне копіювання всього 150 Гб. Але ви змінюєте кілька файлів, і це створює резервні копії додаткових 25 МБ. Ви встановлюєте новий додаток, і він додає ще 2 Гб. Незважаючи на те, що ви можете тримати фактичний накопичувач менше 320 Гб, резервна копія вашого Time Machine може закінчитися більше 1 ТБ! У моєму випадку я використовую близько 400 ГБ пам’яті на своєму Mac, але резервна копія часу Time Machine становить понад 1,3 ТБ через видалені файли.

Сказавши все це, звичайно, теоретично це можливо. Якщо ви створили посилання на папку на своєму iCloud Drive, /Volumes/вона повинна відображатись як диск для резервного копіювання, і якщо ви виключили резервне копіювання iCloud Drive через Time Machine, він не збільшився б удвічі за розмірами кожної резервної копії. Ваш жорсткий диск дуже швидко заповниться, а продуктивність постраждає. Принаймні, мені це здається набагато більше зусиль, ніж варто.


1
Якщо ви хочете перейти на диск накопичувача 1CB iCloud, я не бачу проблеми, якщо ваш MacBook має менший накопичувач. Використовуючи зовнішній диск, Time Machine просто видаляє старі резервні копії, як тільки зовнішні будуть заповнені, я думаю, що це станеться з накопичувачем iCloud. І звичайно, це повинно виключати резервне копіювання, це було б просто німим. Основна проблема, яку я міг бачити, - це скільки часу буде потрібно для навігації порівняно із з'єднанням USB / Thunderbolt.
Чарльз Джон Томпсон III,

@Ramy має жорсткий диск на 320 ГБ. Його резервна копія становить ~ 150 Гб. Це вже 300 ГБ, які вже сидять на своєму диску, залишаючи лише 20 ГБ вільного місця (фактично, оскільки форматований жорсткий диск 320 ГБ має ~ 316 ГБ). Якщо у нього 8 Гб оперативної пам’яті, це лише 8 Гб безкоштовно через зображення сну. Час навігації є суперечливим моментом, оскільки фактична резервна копія, яку ви б переглядали, зберігається локально на жорсткому диску.
Стюарт Н

Але не всі iTloud Drive в 1 ТБ можуть зберігатися локально ...
Чарльз Джон Томпсон III,

1
Що на iCloud Drive відображається ТОЧНО на вашому Mac. В даний час немає можливості вибірково синхронізувати те, що витягнуто з iCloud (виняток становлять додатки, які підтримують iCloud Drive, але Time Machine - це не один). iCloud намагатиметься відобразити якомога більше інформації від iCloud Drive на Mac, поки не вичерпається місця, і в цей момент OS X попередить вас про те, що місця на диску не вистачає.
Стюарт Н

1
Я думаю, що тут плутанину створюють iCloud Drive та сам iCloud, це дві різні речі - ви можете створювати резервні копії своїх iPhone, iPad та Apple Watches, і ви ніколи не побачите цих файлів на iCloud Drive, навіть якщо вони не враховуються. ваш загальний доступний простір в iCloud. Я вважаю, що Apple може ввести систему резервного копіювання для параноїдних людей, таких як я, де ви переходите на великий план iCloud і кидаєте туди свій Time Machine (я не довіряю фізичним накопичувачам, я з ними раніше погані часи). Дорожче? Може бути. Однак я б заплатив за це.
Вініцій Таварес

-2

Apple додасть цю функцію напевно незабаром, оскільки 512 Гб - це не дуже багато клітковини.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.