Як відключити розпізнавання облич у Фотографії для OS X


9

Мені не подобається функція, яка автоматично виявляє обличчя у Photos для OS X через зайве споживання процесора та дискового простору. Бібліотека фотографій об'ємом 360 МБ генерувала 50 Мб даних виявлення обличчя всередині бібліотеки фотографій.

Чи є можливість відключити цю функцію у Фотографії для ОС X?

Відповіді:


8

На жаль, вирішити проблему можна лише на сторінці, натиснувши вкладку «Альбоми»> «Обличчя» та вибрати кожне знайдене обличчя та видалити його. Вибрати груповий вибір неможливо, тому це потрібно зробити вручну для кожного обличчя.

Ви повинні ввійти запит на удосконалення (або три) на сторінці " Зворотній зв'язок фотографій ".


Дякуємо за посилання відгуки! Я зробив тут швидкий тест, і схоже, що видалення обличчя не звільняє місце на диску (принаймні, не відразу). Я зареєстрував запит на вдосконалення і сподіваюся, що незабаром команда Photos знайде рішення!
Маркос Танака,

4
Після видалення обличчя з альбому «Особи» я потім відкрив Photos Library.photoslibraryяк пакет і видалив файл face.db. Тепер, після імпорту зображень із обличчям, файл face.db не відтворюється, і немає альбому Faces. Можливо, це спосіб її відключити?
IconDaemon

9

Мабуть, ви можете зупинити розпізнавання облич, закривши iPhoto, відкривши термінал і ввівши наступне (і натисніть клавішу Enter):

defaults write com.apple.iPhoto PKFaceDetectionEnabled 0

Я думаю, вам потім потрібно буде вручну видалити всі відомі до цього часу обличчя.

Що стосується нового додатка "Фото", я не думаю, що ви можете відключити розпізнавання обличчя.


4

Багато людей кажуть, що неможливо відключити цю функцію. Але можуть бути деякі вирішення залежно від ваших потреб.

Якщо ви (та інші користувачі комп’ютера) не бажаєте цієї функції, ви можете примусово зупинити програму, яка виконує розпізнавання обличчя / аналіз фотографій. Викликається процес (або програма ), відповідальний за аналіз photoanalysisd. ви можете бути трохи сміливими щодо цього і намагатися не допустити, щоб процес взагалі працював.

Примусово зупиняючи програму, виконуючи аналіз (2 альтернативних рішення)

Або: (A) Використання програми для примусового призупинення процесу, який виконує аналіз

Як хтось сказав тут, ви можете використовувати зовнішню програму, щоб призупинити процес, перш ніж він закінчиться, і ваш комп'ютер нагріється.

Або: (B) Примусове відключення процесу для всього комп’ютера

Ви можете повністю запобігти photoanalysisdзапуску процесу, ввівши команду Terminal. Команда вимагає прав адміністратора, і SIPїх тимчасово відключити, інакше ви отримаєте permission deniedпомилку.

Таким чином, ви можете ввести команду в терміналі режиму відновлення (завантаження за допомогою Cmd (⌘) - Option (⌥) - R) або з вашого сеансу користувача, поки SIPвимкнено (але не забудьте ввімкнути його знову після цього). У терміналі введіть наступну команду

sudo chmod -x /System/Library/PrivateFrameworks/PhotoAnalysis.framework/Versions/Current/Support/photoanalysisd

Якщо ви запускаєте це в режимі відновлення, можливо, вам захочеться відключити-повторно ввімкнути SIP відразу за допомогою наступного:

csrutil disable
sudo chmod -x /System/Library/PrivateFrameworks/PhotoAnalysis.framework/Versions/Current/Support/photoanalysisd
csrutil enable

В основному, він змінює дозволи програмного файлу і забороняє будь-кому запускати його. Таким чином система не зможе її запустити, і це вже не буде тягарем для вашого процесора.

PS: Якщо ви оновите до нової версії MacOS, вам потрібно буде виконати цей крок B), оскільки дозволи будуть відновлені.
PSS: Якщо ви хочете ввімкнути його знову, можливо, ви втратили запис на цій сторінці ... тому покладіть десь примітку про це. Принаймні, знайте, що оновлення до найновішого може скинутись.
PSSS: Зауважте, що запобігання запуску процесу може мати побічні ефекти (навіть якщо я не бачу таких через кілька років) .

Відновлення функціональності (якщо використовується варіант B)

Ви завжди можете відновити дозволи, і все повернеться до норми за допомогою цих команд, що виконуються в режимі відновлення . Зверніть увагу на +xзамість -x.

csrutil disable
sudo chmod +x /System/Library/PrivateFrameworks/PhotoAnalysis.framework/Versions/Current/Support/photoanalysisd
csrutil enable

Отримати для цього "Операцію не дозволено"
GJ.

Це призначений для запуску як root (суперкористувач). Ви впевнені, що не забули sudoчастину на початку?
JMM

Так, запускаючи це з судо. Можливо, щось стосується механізму цілісності системи, який блокує це.
GJ.

Ой ти маєш рацію, адже /Systemце справді захищено SIP. Отже, цю команду потрібно запускати з режиму відновлення (завантаження з Cmd (⌘) - Option (⌥) - R) або з звичайного сеансу з відключеним SIP (не рекомендується). Я повинен був це згадати.
JMM

1

Існує спосіб зробити це зараз у Фотографії версії 3.0 (3271.13.150).

На бічній панелі виберіть Люди. Потім виберіть усі обличчя, які відображаються, і клацніть правою кнопкою миші. Є можливість видалити / скинути всі збережені дані обличчя.


-2

при пошуку типу 'face0' з’являться всі обличчя. потім виберіть усе та видаліть.


-4

Ось як видалити "безіменний" для кожного обличчя в Mac Photos. Просто відкрийте "Фотографії" та виберіть "Переглянути" та натисніть "СКРИТИ ІМИ ЛИЦЯ"


1
Це дійсно не відповідає на поставлене запитання, яке прагне видалити дані виявлення обличчя, а не просто приховати імена.
IconDaemon

-6

Ви можете знайти цю опцію в меню Перегляд> Сховати імена обличчя .


7
Ласкаво просимо до "Запитайте різних". Хоча добре відповідати на питання, необов'язково повторювати одну і ту ж відповідь кілька разів. ОП може не оцінити відповідь та / або не визначити її правильною, що впливає на вашу репутацію. Для отримання інформації про відповіді на запитання див. Це: Як відповісти . - З огляду -
fsb

7
Мінімальні обмеження довжини відповідей є з причини. Замість повторення одного і того ж тексту кілька разів, щоб обійти його, додавання трохи додаткових пояснень може полегшити читання відповіді.
nohillside
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.