Як вимкнути гіперпосилання в Notes у iOS, щоб випадково не натиснути на них?


12

після того як ви вставите URL-адресу в Notes, чи існує спосіб відключення гіперпосилання (?), щоб ви не випадково натискали на нього та переходили на веб-сторінку? Було б добре, якби URL-адреса там могла бути таким же чистим текстом.


Ого, це дратує. Посилання навіть з’являються в середині нових речень, які я просто набрав після того, як натиснув редагування «Готово». Мабуть, там щось було раніше ?? Вони в деяких місцях створюють і, здається, переймають текст більше під час кожного редагування. Напевно, мені доведеться почати нову записку, щоб позбутися цього.
mikato

Навіть як дратівливий - коли він робить посилання на номер телефону, оскільки кількість цифр, які ви ввели (скажімо, номер деталі або щось подібне), збігається з американським станарним номером 3 + 3 + 4. опція видалення ". Але тоді це яблуко.
user68743

Відповіді:


8

Принаймні для iOS 11.2 такі роботи:

  1. Виберіть текст, який ви хочете від’єднати (або розташуйте приставку «всередині» або безпосередньо перед або після неї)
  2. Переключіться на клавіатуру формату (не підказку щодо формату):

    клавіатура формату

  3. На клавіатурі формату двічі натисніть «Тіло»:

    клавіатура формату


1
Це все ще працює в iOS 12. "Форматова клавіатура" - це Aa, який ви бачите прямо над клавіатурою.
JamesQMurphy

1
Це прекрасно працювало для мене в iOS 12.
fsb

Ця прихована особливість була добре прихована.
Джонні

Працює і для iOS 13. Коли ви вставляєте посилання на нотатки, воно стає доступним навіть для редагування. Вибір цього посилання та зміна його стилю на Body (двома натисканнями на Body) перетворює його на звичайний текст. І це все ще можна натискати в режимі перегляду.
ж.

4

Перейдіть до редагування, а потім заміни та зніміть прапорець Smart Links


1
Питання
задається

Я знаю, що питання про iOS, але я намагався знайти відповідь для Mac і знайшов це, і це було саме те, що я шукав! Дякую!
Doktor J

1

На жаль, немає. Існує багато публікацій із пошуком Google, які виявляють ту саму відповідь. Якщо у вас є Сторінки для iPad, ви можете видалити посилання, але не з програми простих нотаток від Apple.


0

використовуйте кому для разів (17,15 вечора) та дат (10,17,2015), замість двокрапки (17:15) та косою рисою (17.10.2015) під час написання в примітках.


Первісне питання було конкретно про URL-адреси. Хоча це рішення працює за датами та часом, воно не працює для URL-адрес.
Тімоті Мюллер-Хардер

0

Це, безумовно, розчаровує питання. Що я роблю, це, вставляючи посилання в Notes, я додаю текст або пунктуацію до кінця посилання, не маючи пробілу між ними. Введення декількох періодів для мене найлегше. Це змінює .html на .html ..., що порушує його формат. Примітки більше не сприймають це як життєздатну адресу, тому це буде просто текст. Якщо ви передумали, або вам потрібно використовувати його, щоб потрапити на веб-сторінку, просто стерти ці періоди, і він стане прямим посиланням.


0

Щоб видалити гіперпосилання на Apple Notes, перейдіть до гіперпосилання (якщо у вас є більше тексту після посилання), але переконайтесь, що курсор торкається не виділеного слова. Тепер ви зможете видалити посилання та повторно ввести його після того, як зробити його не виділеним.

Якщо у вас є лише гіперпосилання та жоден інший текст, ви повинні запам'ятати його, видалити нотатку, перейти до нової нотатки та переписати там гіперпосилання. Якщо це не працює, продовжуйте повторювати процес, поки він не працює.

Якщо ви перебуваєте на Сторінках, виділіть посилання, і має бути можливість видалити її.


0

Це, мабуть, нещодавно додана функція, але про всяк випадок, коли хтось наткнеться на цю відповідь, як я намагався це зрозуміти.

У Apple Notes, що працює в El Capitan (10.11.5) для мене, ви можете клацнути правою кнопкою миші на посилання, і в меню є можливість видалити посилання.


Питання
стосувалося

-1

Щоб видалити гіперпосилання, виріжте текст із Примітки та вставте у Word для Mac; в кінці тексту з’явиться невеличке поле з запитанням, чи бажаєте ви зберегти форматування оригіналу, прийняти форматування документа Word чи ви хочете зберегти "лише текст". Оберіть лише текст. Гіперпосилання перетворюється на простий текст. Виріжте та вставте це назад у свою Примітку. Сподіваюсь, це допомагає.


-1

Я просто вирізав і вставив нову композицію "Пошта", вирізав це і повторно вставив, незграбний, але єдиний спосіб, який я знайшов, знімає все форматування.


-1

Просто відредагуйте текст, щоб включити періоди. Кожен раз, коли я набираю адресу або номер телефону в примітці Notes і не став він гіперпосиланням, я просто додаю періоди. Вих.

333 .-. 333 .-. 1234.

Містер Зелені джинси. 3333. Зелений провулок. Садове місто. WI. 11111 .-. 1111


-2

Виділіть правопорушника, клацніть правою кнопкою миші> Заміни> Зніміть прапорець Smart Copy і Paste.


Питання шукає рішення на iOS, а не на macOS.
гр
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.