скопіюйте та вставте лише зображення назви, а не його шлях


0

У Mac Systems - браузер сафарі, що отримує доступ до електронної пошти xchange. Коли у мене в Finder є 10-20 jpg або pdf-файлів, я справляю їх і вставляю в електронну пошту лише для вкладення txt-повідомлення, не вкладення, я отримаю як повний шлях для окремих зображень тривалий.

будь-яке виправлення ??


Я поняття не маю, що ти робиш чи запитуєш! Тож ви намагаєтесь прикріпити файли до xchange email (у Safari). Тоді ти мене загубив? Не можна використовувати копіювати / вставляти, а використовувати функцію Вставка.
Ruskes

Відповіді:


1

Я бачу, що ти кажеш. Якщо ви вибрали файл зображення у програмі Finder and Copy, а потім вставте повідомлення Outlook, ви отримаєте текст повного шляху, починаючи з "file: //". Це тому, що копіювання у Finder не вивчає вміст файлу. Він вивчає лише обробку файлу та копіює цей шлях.

Якщо ви хочете скопіювати вміст файлу, будь то файл зображення, текстовий файл чи інший, ви повинні спочатку отримати доступ до цього вмісту. Ви повинні відкрити малюнок чимось.

Отже, який би файл ви хочете ввести в електронну пошту, двічі клацніть цей файл, потім виберіть усе, потім скопіюйте та вставте в електронний лист.

Інший варіант, як сказав Кевін, - перетягнути файл прямо в електронне повідомлення. Це додасть файл. Але це звучало так, ніби ви хотіли, щоб вміст зображень (и) в тій частині електронної пошти. Мій метод вище - як це зробити.


0

Теоретично ви можете відкрити зображення в попередньому перегляді та скопіювати їх. Він працює під час вставлення в текстовий редактор, але, ймовірно, не працюватиме з вашою веб-поштою. Це питання веб-сайту (вашої веб-пошти), а не вашого Mac.

Можливо, спробуйте перетягування, якщо це підтримується.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.