Чи можу я використовувати SketchUp із трекпадним екраном Macbook?


11

Sketchup розроблений для використання з третьою кнопкою миші (особливо функціями панорамування та орбіти). Чи можу я імітувати третю кнопку для SketchUp за допомогою трек-панелі MacBook або жестами користувачів?


1
Сповідь: Задаючи це питання головним чином тому, що я завжди забуваю, а найкращі результати в Google, схоже, не відповідають на питання правильно ... Можливо, я побачу це наступного разу, коли шукаю. А може, це допоможе комусь іншому! :)
rinogo

Відповіді:


13

Так!

  • Орбіта - Cmd + Ctrl та натискання / перетягування
  • Панорама - Cmd + Ctrl + Shift та натисніть / перетягніть
  • Збільшити - Прокручування двома пальцями вгору / вниз (натискання не потрібно)

1
Мені б хотілося, щоб був плагін Sketchup, який дозволяв би прищеплювати зум, панорамувати двома пальцями та, можливо, орбіту трьома пальцями.
Деміс

Це налаштовується?
Чет

@Chet Давно я відповів на це питання - я не думаю, що це було налаштовано. Якщо ви виявите, що це настроюється, повідомте нас! :)
rinogo

1

Я щойно виявив, що доки ти тримаєш контакт пальцем на трекпаді, ти можеш відпустити ключі та продовжувати продовжувати панорамувати та орбіту.

Якщо ви відпустите свій дотик до колодки, як це відбувається, якщо ви не можете піти далі в обмеженому просторі, тоді вам доведеться знову використовувати клавіші, щоб потрапити в потрібну команду, після чого ви можете відпустити клавіші і зберегти панорамування і орбітацію .

Дякую за запитання. Ваша публікація зробила те саме, що ви хотіли: вона з’явилася спочатку в пошуку Google, щоб нагадати мені про правильні команди клавіатури. На моїй звичайній робочій станції є миша з 3 кнопками, призначена лише для SU, але іноді я перебуваю на ноутбуці без миші або лише з чарівною мишкою.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.