USB-накопичувач не буде монтуватися, не міститься в дискових утилітах, але знайдений у системному профілі


27

У мене є привід Seagate FreeAgent Go з додатковою док-станцією. Я використовую його для збереження файлів, до яких не отримую доступу регулярно, і як місце для швидкого резервного копіювання таких речей, як моя бібліотека без паперу або мій каталог Lightroom. Сьогодні вранці я побачив на своєму робочому столі повідомлення (я не вимкнувся), що я не зміг його правильно вийняти.

Тепер він не змонтується.

Якщо я біжу

diskutil list

він взагалі не відображається. Його там немає. Період.

Однак у системному профіле він відображається під USB, але не під сховищем.

Помилка USB-FreeAgent

Добре. Тому я подумав, що мій привід вмирає. Якщо я підключаю його до іншого комп’ютера, він справно працює. Насправді я підключив його до Surface RT усіх речей, і я зміг читати і писати без проблем. Він також працює на іншому Mac (MBP 10.10.3). Я повертаюся до свого iMac з 10.10.3 і нічого - це як би його не існує.

Ось кікер: у мене є ще один привід FreeAgent Go, точно такий же модель і розмір, як і той, який не працює, і якщо я підключую його до точно такого ж доку, він працює.

Різний привід, як він повинен виглядати

Я перевірив свої консольні журнали, і єдине, що з’являється під час підключення несправного накопичувача - це повідомлення про помилку

Ідентифікатор USBMSC (не унікальний): 0x00000000 0xbc2 0x2100 0x0, 2

Я видалив усі USB-накопичувачі, зробив теплу перезавантаження, холодну перезавантаження і навіть перезавантаження в безпечному режимі: ніякої радості.

Все, що я шукав, має щось про неможливість завантаження, і виправлення - це відновлення диска через консоль відновлення. Це не моє питання. Я можу завантажуватись просто чудово. Я просто не можу прочитати цей жорсткий диск USB.

Хтось ще натрапив на це?


Це може бути нерезультативним, але оскільки ви цього не згадали (або, якщо я його не помітив), я повинен запитати: чи ви тим часом перезавантажили все пошкоджене обладнання (особливо комп'ютер)?
Фенікс

Так. Я видалив усі USB-пристрої і зробив перезавантаження, холодний перезапуск і перезапуск в безпечному режимі. Я повинен був це згадати.
Аллан

Чи є різниця при завантаженні з Recovery HD, тоді використовуйте Disk Utility там. Чи з’являється воно там? Якщо воно НЕ відображається, можливо, трапляється щось не так із вашим середовищем користувача або поточною установкою. Якщо він НЕ відображається і там, можливо, ви захочете скинути SMC (PRAM також можна спробувати, але я не впевнений, що скидання PRAM вирішить проблему).
Фенікс

Під час завантаження з консолі відновлення вона знайдена. Щось у моїй конфігурації змінилося, але я поняття не маю.
Аллан

А що з новим / іншим обліковим записом користувача у вашій поточній установці Mac OS X. Чи відобразиться він і там (спробуйте спочатку увійти в систему, а потім приєднати диск)? Причина полягає в тому, що Mac OS X має два набори параметрів конфігурації: специфічні для користувача та загальносистемні. Якщо працює новий або інший користувач, він буде лише у вашому користувальницькому середовищі. Інакше Mac OS X сам прийняв хіт.
Фенікс

Відповіді:


30

Щойно у мене почалася така сама проблема з моїм приводом FreeAgent Go, який завжди працював ідеально. Як і в оригінальному плакаті, я не бачу накопичувача у програмі Disk Utility, але він відображається в системній інформації. Після трохи більше копання я виявив, що ОС намагається відновити гучність перед тим, як дозволяти Disk Utility бачити це через процес під назвою "fsck_hfs". Коли я змушую вийти з цього процесу в "Моніторі діяльності" (він належить Root, тому вам потрібно буде надати йому дозвіл), том з'явився в Disk Utility. Я зараз на ньому ремонтую - пальці схрестили. Я здогадуюсь, що оскільки це відформатований HFS + Journaled щось про консистенцію журналу отримано позначеним, і ОС намагається відремонтувати його з журналу. Я вражений тим, що вони приховують його від Disk Utility, поки він ' s все-таки відбувається - набагато краще було б відобразити там привід без встановлення перегородки та відобразити повідомлення про те, що це робиться. Ну, принаймні, я можу зрозуміти, чому Windows буде монтувати його, але OSX зараз не буде (будь-яка машина OSX почне виконувати той же процес відновлення).


Дякую. Ти врятував моє волосся, мій жорсткий диск і розум. Я не можу вам подякувати достатньо !!
nikjohn

1
Дякую. Вирішено і для мене. У моєму випадку проблема почалася, коли я проводив перевірку "першої допомоги" на своєму накопичувачі usb (резервний пристрій моєї машини часу), і я намагався зупинити процес, оскільки це займало більше декількох годин. У цей момент накопичувач перестав з’являтися, але я помітив процес fsck_hfs у моніторі активності. Коли я примушував вийти з файлу fsck_hfs, накопичувач одразу з'явився на моєму робочому столі із спливаючим повідомленням про те, що SierraOS не може закінчити виправлення накопичувача та "резервна копія не вдалася". Тепер я знову бачу привід у дисковій утиліті, запускаючи звідти першу допомогу.
ЗавданняTC

Для зауваження: Коли диск був пошкоджений, при перезапуску мого MacBook протягом 10 хвилин з’явиться сірий екран зі 100% яскравістю, а потім він завантажиться нормально. Відключивши USB-накопичувач і перезавантаживши комп'ютер, Mac завантажується нормально і для завантаження потрібно лише 30 секунд.
ЗавданняTC

Якщо диск був відформатований для Windows, він відобразиться як fsck_exfat або щось подібне.
Яків Ванус

Дуже дякую. Достойне
Роберто

10

Проблема була в VirtualBox. Зокрема, екземпляр Windows 7 VM, який я працював, "захоплював" пристрій для себе. Отже, він відключив його від OS X і передав USB-порт до VM. Це робилося автоматично, тому я нічого не міг побачити.

Щоб виправити, зніміть прапорці біля пристрою USB-фільтра.

USB-фільтр VirtualBox

Фільтр автоматично підключає USB-пристрій до примірника VM, тому вам не доведеться робити це вручну (як моя Zune).

Тепер це стає заплутаним ... У мене працює 4 VM, і всі налаштовані на автоматичну завантаження, коли запускається хост (OS X). Я не змінював налаштування в жодному з цих віртуальних машин щонайменше за 2 місяці, а машина Windows 7 не менше року. Мені не потрібно; як все працювало. Тепер, коли я їх налаштовував, я приєднав USB-накопичувач до VM, щоб я міг встановити програми, створити резервну копію деяких файлів тощо. Але коли я закінчив, вони були відключені. Якось їх повторно ввімкнули.


Рада, що ви дізналися .... однак у мене на Mac немає VirtualBox, але я маю таку саму точну проблему, що і ви ...
Джейк Торонто

@JakeToronto - Найкраще зробити це - задати нове запитання, щоб більше людей могли його бачити. Посилайтеся на це запитання та на те, що виходить на консолі, коли ви підключаєте пристрій (якщо такий є). Більш ніж ймовірно, я також задзвонюся з деякими цукерками
Аллан

6

Для мого випадку:

  • Пристрій не відображається у програмі Disk Utility
  • Це відображається в системній інформації під USB
  • Він працює в інших комп’ютерах
  • Інші USB-накопичувачі працюють на цьому комп’ютері
  • Зміна USB-портів не має значення

Я просто перезавантажив систему , потім вона встановлена ​​і працює правильно.


ОП вже сказала, що перезавантаження не вирішило проблему, а також відповіло фактичною причиною у відповіді.
Tetsujin

6
я згадав вище "для моєї справи" і для вашої довідки.
kt
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.