Як я можу вводити символи unicode без використання миші?


52

Я хочу ввести символи Unicode за допомогою клавіатури. Я шукаю рішення без використання миші . Наприклад, нижче я маю рядок з символом unicode "PILE-OF-POO":

💩

Кодова точка для PILE OF POO - U + 1F4A9, і в операційній системі Linux я можу створити цей символ, ввівши:

Ctrl+ Shift+ u,

1, f, 4, a, 9

space

Як я можу зробити щось подібне на клавіатурі Mac? Інші відповіді, які я шукав, включають в себе змішування меню та перемикання вхідних джерел.

Відповіді:


53

Натисніть клавішу CTRL + CMD + пробіл, щоб підняти кількість символів.

Відкритий переїзд персонажів

Потім введіть кодову точку та натисніть стрілку вниз, щоб вибрати символ.

Введіть кодову точку

Потім просто натисніть ENTER і все закінчиться.

Це також працює з назвами символів (наприклад, стрілка).

Додаткова інформація:

Зверніть увагу на піктограму вгорі праворуч від переходу символів. Це змінює перехід на повний переглядач символів, який не може переміщатися за допомогою клавіатури. Клацніть на піктограмі у верхньому правому куті програми перегляду персонажів, щоб повернутися до переїзду. Дуже дякую @Tom Gewecke за цю інформацію.


2
Я не думаю, що це не спрацює, якщо у вас зазвичай активна розширена версія засобу перегляду символів. Ви повинні використовувати мишу, щоб повернутися до маленького, який ви показуєте. Або є комбінація клавіш для цього?
Том Гевке

Правильно, це працює лише з popover варіантом, а не з більшим вікном.
мальте

3
Яким чином ви отримуєте варіант «поповер»? Чи є щось подібне на IOS? Часто використовувати прямо вгорі - це чудово.
WGroleau

4
@WGroleau Щоб отримати поповер, натисніть на маленьку піктограму у верхньому правому куті розгорнутої версії. Для iOS я думаю, що ви можете використовувати такий додаток, як Unicode Pad itunes.apple.com/us/app/unicode-pad/id374098312?mt=8
Tom Gewecke

1
Мені довелося скористатися мишкою, щоб завести курсор всередину вікна пошуку попова. Фокус на клавіатурі все ще знаходився в додатку, а не в переході. У мене є маса мод клавіатури, таких як SizeUp і Karabiner, тому я не впевнений у поведінці за замовчуванням.
Reb.Cabin

40

U + 1F4A9 перетворюється на d83d dca9 в шестигранному вході Unicode, саме для цього OS X використовує офіційне джерело введення в ОС.

Щоб використовувати клавіатуру безпосередньо зі своїми кодовими номерами, спочатку ввімкніть Unicode Hex Input в системних налаштуваннях -> Клавіатура -> Джерела введення. Потім кожен раз, коли ви бажаєте скористатися цим методом введення, перейдіть на Hex-макет Unicode (це можна зробити за допомогою комбінації клавіш, яка за замовчуванням суперечить прожектору), а потім утримуйте модифікатор параметра / alt під час введення utf-16 шістнадцяткові коди, які ви бажаєте (це дійсно два шістнадцяткові коди для символів, що знаходяться за межами BMP Unicode, наприклад, 1f4a9, який представлений d83d dca9).

optionпровів вниз , а потім d, 8, 3, d, d, c, a, 9

Яку точку, вас закликають 💩

Не дуже весело друкувати.

Якщо у вас є обмежена кількість таких символів, які ви хочете створити, ви можете встановити комбінації клавіш для них у системних префіксах / клавіатурі / тексті в таблиці заміщення.


1
заміни можуть бути прийнятним рішенням. Я спробував налаштувати заміну на pileofpoo -> 💩, але це нічого не робить. Чи можете ви додати більше деталей про те, як / де це має працювати?
Вім

2
Ні, приміряйте текстові поля в браузері, в IDE Jetbrains, у вбудованому додатку для терміналів, піднесений текст ... не працюю ні в одному з них
wim

Чи можете ви ввести цього персонажа за допомогою засобу перегляду символів у цих додатках?
Том Гевке

2
Якщо ви не ввімкнете шістнадцятковий вхід unicode, ви отримаєте ∂•£∂∂çåªвихід. @bmike ваші зміни трохи заплутують публікацію, і їх слід упорядкувати.
Вім

2
Для тих, хто не знайомий із використанням сурогатних символів (UTF-16), конверсія виглядає так: 1f4a9 -> f4a9 -> 03d, 0a9 -> d800 + 03d, dc00 + 0a9 -> d83d, dca9 Віднімання 0x10000, високий / низький десять біт, Додати сурогатні бази Hi / Lo
dmaestro12

12

Важко знайти в Сьєррі. У системних налаштуваннях виберіть Клавіатура, а потім виберіть Вхідні джерела. На лівій панелі відображатиметься бажана мовна клавіатура та, можливо, альтернативні. Якщо Unicode Hex Input немає, натисніть кнопку + внизу; ви отримаєте довгий список мов. Прокрутіть до самого низу та виберіть інших. Unicode Hex Input з'явиться на правій панелі, потім натисніть кнопку Додати, праворуч знизу. Перейдіть до ярликів і виберіть клавішу швидкого доступу. Alt + Space та Cmd + Space вже можуть бути зайняті прожектором. Або відключіть їх, або перепризначте, натиснувши в правій частині стовпця та ввівши новий ключ. Я залишив їх, як вони були, і призначив Ctrl + простір для джерел введення. Якщо ви це зробите, тепер, коли ви введете пробіл Ctrl +, ви побачите маленький прапор, у верхньому правому куті рядка меню змінено на U +. Потім ви можете ввести свої шістнадцяткові коди (що ви можете дізнатись у засобі перегляду Emoji & Character), утримуючи Alt під час введення цифр. Наприклад, At2282 створив символ Установити член ⊂.


Додаючи джерело введення, після натискання кнопки + в нижній частині екрана замість прокрутки до нижньої частини ви можете ввести "unicode" в поле пошуку, і це повинно показати вам шестигранний ввід Unicode. Підтверджено для роботи над macOS 10.12
ekscrypto

Принаймні, на Mac OS 10.11 є в налаштуваннях системи можливість відображати вхідні джерела в меню, тому легко перемикатися (звичайно за допомогою миші).
z80crew

Я все це ввімкнув. Тепер, коли я набираю параметр d83ddca9, я нічого не бачу, поки не введу ще один символ, наприклад 0, 1, ..., e. Варіант d83ddca90 дає вихід 쪐, варіант d83ddca91 дає elds, ... варіант d83ddca9e дає вихід 쪞. При всьому, що Хангул, десь має бути купа-пу.
Reb.Cabin

@ Reb.Cabin У вас тут проблема? Я не 💩
Том Гевке

@TomGewecke, мабуть, був моїм боком. це працює для мене зараз.
Reb.Cabin
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.