Контейнер документів і назва папки


9

Будь ласка, зверніться до атрибутів пошуку Mac OSX, згаданих нижче. Будь-яка ідея, в чому різниця між "Контейнером документів" та "Іменем папки"? Крім того, яке очікуване значення "Містять імена папок" - перелік папок, обмежений косою рисою?

введіть тут опис зображення

Це питання до мене виникає, оскільки вони, здається, не працюють так, як очікувалося. Наприклад, я встановив смарт-папку, використовуючи "Ім'я папки" так:

введіть тут опис зображення

Це взагалі не дає мені результатів, незважаючи на те, що у мене є кілька документів PDF, які зберігаються у папці під назвою "pdf". Те саме стосується і "Контейнера для документів":

введіть тут опис зображення

Щодо "Імен, що містять папки", я навіть не знаю, як вказати значення, яке б попадало на відповідність. Спробування цього не дає результатів:

введіть тут опис зображення

Відповіді:


5

Здається, контейнер для документів є специфічним для iCloud . І з огляду на те, що інші два посилання "проект", я б припустив, що вони пов'язані з Xcode, за винятком того, що у мене встановлений Xcode, і вони не з'являються у моїй системі. Вони, ймовірно, пов'язані з іншою розробкою IDE.

Спробуйте запустити цю команду в терміналі:

mdimport -A | grep '[Ff]older'

Це забезпечить список атрибутів метаданих, встановлених у вашій системі, які містять слово "папка" десь у своєму ідентифікаторі, імені чи описі. "Ім'я папки" та "Імена папок" повинні міститись у цьому списку. Вся дорога зліва на кожну рядку він перерахує ідентифікатор, наприклад, «com_panic_transmit_dockSendEnabled», який є ідентифікатором для атрибута , встановленого паніки Software, Transmit . Це повинно дозволяти вам визначити, який додаток встановив атрибут.

Якщо натомість ідентифікатор атрибута починається з kMDItem, він встановлюється за замовчуванням (і мені цікаво, чому я не маю його у своїй системі).

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.