Проблеми з жорстким диском з 13-дюймовим MacBook Pro в середині 2012 року


0

Я потрапив у кашмар HDD з моїм MacBook Pro середини 2012 року.

Оновлено до Йосеміті 10.10.3. Через пару днів після оновлення, я дивився фільм на екрані телевізора через HDMI. У середині фільму я зняв кабель HDMI від MacBook Pro, і все замерзає. Примусове вимикання (Примітка: Мій жорсткий диск був зашифрований). Після того, як я змусив закритися, я спробував увімкнути і екран завантаження ніколи не припиняв завантаження - як, 14 годин, що застрягли з індикатором прогресу. Оскільки у мене є резервні копії, я вирішив отримати доступ до DU і відформатувати свій жорсткий диск. Я все намагався. Насправді. Кожен командний рядок я міг би набрати на терміналі для форматування, ремонту, видалення та / або розділу. Я читав майже всі питання, пов'язані з проблемою, на форумах і групах обміну стеками протягом тижня (навіть опублікував свою проблему тут: Стирання та розбиття жорсткого диска з Internet Recovery ).

Отже, я вирішив, що це був збій жорсткого диска і купив новий.

Я купив Seagate 1TB SSHD Hybrid - ST1000LM014. Встановили новий свіжий диск і здогадалися що? Всі ті ж самі проблеми знову. Я не можу відновити час від машини, тому що він не розпізнає диск на сторінці відновлення. Але диск розпізнається в DU. Коли я намагаюся стерти або розділити новий SSHD, старі помилки: не вдалося відформатувати файлову систему. Так, я втомлював таблицю розділів GUID, всі параметри безпеки тощо.

Будь ласка. Будь-яке світло, яке ви можете кинути в цьому питанні, я буду дуже вдячний за це. До речі, новий SSHD розпізнається і статус SMART говорить: Verified.

Будь-які ідеї про WTF відбуваються?

Спасибі заздалегідь!

MacBook Pro, i7, 8 Гб оперативної пам'яті, середина 2012 року, 13-дюймовий.

Відповіді:


0

Отже, після покупки нового SSHD і SATA кабелю, витрачаючи 3 тижні на читання і запис командних рядків на терміналі .... це те, що вирішило мою проблему, повірте чи ні: https://www.youtube.com/watch?v=Amg5w0rlwDo&spfreload=10

Це відео показує, як електрична стрічка може ізолювати кабель sata і запобігти його доторкнутися до поверхні алюмінію, що призведе до деяких проблем.

Я маю на увазі серйозно Apple? Дизайн кабелю SATA шлях так схильний до відмови .... це очевидно!


1
Чи можна підсумувати відео у відповіді? Інакше відповідь стає непотрібною, як тільки відео зникне з YouTube.
nohillside

-1

Ви могли б підірвати плату логіки ... можливо.

Цей пристрій використовує вбудований I / O і відеоконтролер. Я б побоювався, що витягання відеокабелю може призвести до перехідних процесів, що пошкодили його частину. Можливо, ви захочете спробувати помістити один з дисків у зовнішній корпус і подивитися, чи може він працювати таким чином. Іншою можливістю може бути сам кабель SATA, який підірвався якось (ще раз, перехідний).

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.