Чи існує Java IDE для iPad, який може компілювати та запускати Java локально?


10

Я збираюся провести сеанс кодування з деякими приятелями. Проблема в тому, що у ноутбука немає. Він досить новичок у програмуванні, тому я збирався встановити йому щось на хитрому ноутбуці чи на моєму iPad із клавіатурою / мишею Bluetooth.

Чи є додатки, які б дали мені такі можливості:

  • Java IDE
  • компілювати Java локально
  • запустити Java на місцевому рівні

2
Якщо він має намір бути програмістом будь-якої якості, інвестувати в дешевий ноутбук (або хромобус, витертий з встановленим дистрибутивом Linux) - це необхідність.
SnakeDoc

Відповіді:


5

Існують веб-IDE, які підтримують Java, як IDE One та CodeBox, які повинні працювати з iPad. Очевидно, що в обох є обмеження, але їх може бути достатньо.

Це моя негайна думка, тому що я вважаю, що Apple має правила щодо людей, які створюють додатки, які включають їх власний час виконання. Я вважаю, що вам знадобиться, якщо ви хочете скласти код Java безпосередньо на пристрої iOS.


Ось чого я боявся. Я думаю, що Apple теж не буде в порядку з цим. Я перегляну посилання, які ви надали, і побачу, чи їх вистачить. Дякую!
Chackle

2
Є деякі програми для iOS, які дозволяють писати та компілювати Java-код, але вони завантажують компіляцію на сервер в Інтернеті, щоб обійти правила Apple. Наприклад, Мова програмування JVM .
Алістер Макміллан

Ах! Це дуже розумно. Ідеально, я підкажу. Дуже дякую
Chackle

1
Я долаю ці обмеження за допомогою сервера та підказую панікою . Це не рідний ІДЕ, але мені це зроблено.
bmike

Схоже, кодове поле було придбано на початку 2015 року. Зараз вони не приймають реєстрацію. Не робить нічого доброго для платформи IMO.

-1

використовувати додаток PICO COMPILER на AppStore, працює добре, але ви не можете використовувати компоненти SWING, наскільки мені відомо


-1

Ви можете використовувати iDos, а якщо ви працюєте з iOS 8.4 або меншою, ви можете легко скористатися iFunbox та додати компілятор dos Java у додаток iDos на своєму телефоні та використовувати його. Примітка. Пісочниця програми доступна лише до iOS 8.4. Якщо ви використовуєте версію 8.4 або вище, вам потрібно звернутися до онлайн-компіляторів, тільки там немає жодної опції.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.