Я хочу створити резервну копію свого розділу Mac, включаючи ОС, щоб я міг використовувати резервну копію для відновлення жорсткого диска до його поточного стану


1

Я хочу подвійно завантажувати Ubuntu (14.04) мого Mac під управлінням ОС X 10.10.3. Я хочу переконатися, що я можу використовувати резервну копію, щоб виправити будь-які проблеми, які можуть мати подвійне завантаження. У мене є завантажувальний USB з Ubuntu на ньому та розділ на моєму внутрішньому жорсткому диску, щоб встановити його, але я хочу створити резервну копію цього розділу Mac, включаючи ОС, щоб я міг використовувати це, щоб повернути все до того, як це зараз, незалежно від того, яка помилка трапляється під час подвійного завантаження.

Який найкращий спосіб зробити це?

Відповіді:


5

Просто підключіть зовнішній hdd з достатньою кількістю пам’яті та використовуйте програму Time Machine (яка входить до ОС X)

Ось підручник від Apple


1
Крім того, зауважте, що ваш об'єм TM буде завантажуватися, вам не знадобиться установочний компакт-диск / палець накопичувача OS X для доступу та відновлення гучності TM на жорсткому диску / SSD, якщо все піде не так.
Патрік Макмахон

→ Патрік: на якій версії MacOS ви помітили, що розділ Time Machine також включає завантажувальну ОС? [@ Патчік Макмахон].
дан

2

Я б дуже рекомендував невелику програму під назвою SuperDuper , якою я користуюся весь час. Проблема з TimeMachine полягає в тому, що він робить додаткові резервні копії та їсть багато місця на диску. І ви не можете завантажуватися у свої резервні копії TimeMachine. Тож якщо з вашою системою подвійного завантаження щось не вдається, TimeMachine марний, тому що вам потрібна система для завантаження. Вони призначені для відновлення системи до попереднього стану. SuperDuper прекрасно створить резервну копію розділу та зробить його завантажувальним, тому ви можете використовувати його як альтернативну систему, якщо щось піде не так. Також ви можете робити резервні копії та пісочницю та використовувати їх для відновлення розділу.


Машина часу вбудована в ОС і робить саме те, що хоче ОП.
Патрік Макмахон

У мене виникла машина часу. Ніколи не було SuperDuper! провал на мені. Carbon Copy Cloner - це ще один варіант.
Шлях до незнайомця

Я думаю, що абсолютна надійність є головним питанням для подібних речей. Я погоджуюсь з Wayfaring Stranger, Super Duper є супер пупер надійним у створенні ідеального клону вашої перегородки. Я не вірю машині часу.
Кларкленд

1

Carner Copy Cloner, Super Duper, Disk Utility та Phoenix. Disk Utility може робити бінарні клони одного диска на інший за умови, що ціль є більшою або більшою, ніж джерело. Carbon Copy Cloner і Super Duper - це повноцінні інструменти для клонування. Phoenix - це справді допоміжний інструмент для пакета Scannerz, але його можна придбати самостійно, і він може виконати базове клонування (це дійсно для створення аварійних завантажувальних дисків). Також є такі програми командного рядка, як asr та ditto, які також можуть робити подібні речі, але, як ви могли здогадатися, тут трохи складніше використовувати.

Сподіваюся, це допомагає

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.