Як я можу навчити Сірі правильно писати ім’я своєї дитини в текстах?


20

Коли я надсилаю своєму чоловікові щось на кшталт "Я взяв Хейлі зі школи і я вже йду в дорогу", Сірі завжди неправильно вимовляє ім'я моєї дочки як Хейлі (без "я"). У моїй контактній інформації є запис, який визначає, хто моя дочка, але коли я диктую текстове чи інше повідомлення, це, здається, не має значення.

Я хотів би навчити Сірі, що кожного разу, коли я посилаюсь на ім’я своєї дитини, це завжди повинно бути написано певним чином. Мені нерозумно надсилати повідомлення з неправильним написанням імені власної дитини.


Чи має ім’я вашої дочки незвичайний правопис? Ваше ім'я користувача - "candez", якщо він вимовляється "цукерка", ви не можете поскаржитися, що ніхто не пише його правильно.
Павло

3
При всій належній повазі до конфіденційності, і таке питання було б набагато ефективнішим, якби ви насправді написали ім'я своєї дочки ... конфіденційність - це гарна річ, але якщо ви перестараєтесь, вона стане поганою.
o0 '.

Ха-ха. Досить справедливо. Мою дочку звуть Хейлі, а Сірі завжди вимовляє це Хейлі. Тож це не страшенно незвичне написання, просто не те, що Сірі очікує.
Кандес

1
Ви намагалися сказати Сірі "Промовити ім'я моєї дочки"? Не впевнений, чи виправить це розпізнавання орфографії, я просто пропоную пропозицію.
LaX

Відповіді:


8

Сірі - не найяскравіша цибулина в коробці, і вона часто неправильно розуміє незвичайні слова та імена. На щастя, ви можете навчити її правильно говорити, додаючи фонетичні вимови до своїх контактів.

Як це зробити? Перегляньте це відео або дотримуйтесь цих інструкцій:

  1. Відкрийте свій однозначно названий контакт і торкніться кнопки Редагувати вгорі.
  2. Прокрутіть донизу сторінки контактів і знайдіть область, на якій написано "Додати нове поле".
  3. З ваших варіантів виберіть "Фонетичне ім'я" (або "Фонетичне прізвище", залежно від того, яка проблема є).
  4. Введіть у фонетичній версії проблемну назву та натисніть Зберегти. Тепер, коли ви попросите Сірі визнати чи сказати ім’я, вона все зрозуміє.

Джерело: Навчіть Сірі правильно розпізнавати та вимовляти імена у своїй адресовій книзі


7
Це працює в тих випадках, коли я намагаюся посилатись на контакт, наприклад, коли я хочу надіслати електронний лист або налаштувати зустріч. Але те, що я шукаю, - це написання імені посеред іншого тексту, де Сірі, здається, не стосується мого списку контактів. У власній контактній інформації я маю стосунки "дочка: Енн". Але коли я кажу "Сірі, напиши моєму чоловікові" Що хоче Енн на обід? "," Створений текст - "Що хоче Енн на обід?" Справа стикається, і мій чоловік розуміє, про кого я говорю, але мені це заважає надсилати тексти з неправильним написанням імені моєї дитини.
Кандес

Це працювало для мене. Сірі завжди вимовляла ім'я моєї дочки як Катерина, а не Кетрін. Я додав Кетрін як фонетичне прізвище в контактах, і тепер Сірі замінює Кетрін на Кетрін автоматично, коли я диктую текстові повідомлення.
MindJuice

3

Одне з можливих рішень, хоча це може призвести до виникнення негативних наслідків, якщо ви коли-небудь захочете заклинати Енн з е ...

Перейдіть у Налаштування> Загальне> Клавіатури> Швидкі клавіші та додайте нову швидку клавішу з клавіші + у верхньому правому куті.

Додати -
Фраза Енн
Ярлик Енн

Я не перевіряв його для цього конкретного випадку, але варто спробувати.


BTW, ярлики не можуть мати пробілів. Коли я кажу "Джосія", тоді вводиться "Джо Сейю", тому я не можу використовувати цю хитрість. Я можу сказати "ЖЖ" і ввести це.
Кріш

вхід повинен бути одним [для впізнаваного сирі] словом, але насправді вихід може бути декількома реченнями, з перевезенням каретки та цілим шебангом. У мене є такі ярлики для мого імені, електронної адреси та всієї поштової адреси.
Tetsujin

Просто спробував це, на жаль, не вийшло.
Кандес

1

Ім'я мого сина пишеться Зак…, а не Зак, як любить робити Сірі… ось як це виправити.

Відкрийте контакт для цієї людини, натисніть кнопку Редагувати, прокрутіть донизу та натисніть "+" поруч із пунктом Додати поле, виберіть Псевдонім. Тут введіть правопис, який ви хочете використовувати Сірі. Натисніть кнопку Готово і спробуйте Сірі ще раз.


1

Я зрозумів це! У контактах під іменем запишіть ім'я в лапки. Тоді Сірі знає, що ви "повинні так називатися". Це спрацювало для мене після того, як я зробив тут описаний ярлик. Іншими словами, спочатку змініть ярлик від Хейлі на Хейлі, а потім у своїх контактах поставте під її ім’ям "Хейлі".


0

Я зробив це для обох своїх дівчат незвичними іменами. Я додав їх як комбінації клавіш, тож коли я набираю джай, тоді Джайда автоматично спливає і Ай виховує Аянні. Я також навчив Сірі правильному вимові обох своїх імен та додав фонетичний написання, що допомагало розмовляти з розпізнаванням тексту.


1
Чи можете ви пояснити, як ви навчили Сірі правильному вимові їхніх імен?
Даниїл

-1

Якщо ви встановите контакт із іменем людини, а потім додасте фонетичне ім'я до контакту, воно буде працювати. Я просто це зробив.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.