iTunes синхронізує фотографії з 2006 року, коли я сказав, що вони включають останній місяць


2

Я відчуваю те, що я досить впевнений, це нова поведінка після переходу з iPhoto на Photos. Коли я розповідаю iTunes, щоб синхронізувати мої фотографії з минулого місяця, я отримую фотографії, що повертаються до 2006 року.

Мої налаштування синхронізації iTunes виглядають так:

Ось що я зробив:

  1. вимкнено "Синхронізація фотографій" і виконано синхронізацію, щоб очистити все
  2. натиснув "Вибрані альбоми" і зняв кожний альбом
  3. встановлено прапорець "Автоматично включати фотографії з" та вибрано "Останній місяць"
  4. зробили ще одну синхронізацію

І ось тоді я отримав фотографії з 2006 року, коли я чекав тільки фотографії минулого місяця. У мене є уявлення, що це пояснюється тим, що iPhoto - & gt; Міграція фотографій встановлює змінені дати до цього дня ... але не цитуйте мене про це, оскільки самі файли фотографій зберегли початкові дати.

Так виглядають дати на папках фотографій:

Чи є спосіб отримати фактичний фотографії з останнього місяця?

Програмне забезпечення / апаратне забезпечення: iTunes 12.1.2.27 на Yosemite 10.10.3 (14D131) і iOS 8.3 (12F70) на iPhone 5s.


Ключовим словом тут є "Включити", це означає те, що ви вибрали, щоб включити (додати) і останній місяць.
Buscar웃

Модифіковані дати не мають відношення до того, що синхронізується, тільки оригінальні дати фотографій, встановлені в їх метаданих (і показані структурою папки року, яку ви бачили). Ви перевірили після "unsyncing", що все було фактично видалено з телефону?
tubedogg

Також ви переглянули останній місяць у фотографіях і підтвердили, що вони не містять фотографій помилково, що ви говорите з 2006 року?
tubedogg

Відповіді:


0

Необхідно перевірити програму iPhoto / Фотографії та дізнатися, чи є якісь з ваших фотографій 2006 року на вкладці минулого місяця або на вкладках квітня 2015 року. Якщо вони є, то проблема полягає в датах фотографій, а не в iTunes або вашому iDevice.


0

Я підтвердив, що всі дати для всіх фотографій правильні. Я дійсно не знаю, чому iTunes синхронізується більше, ніж перевірено, але ось моє рішення:

  1. Створіть інтелектуальний альбом у фотографіях з параметрами Дата в останні 30 днів . Це має правильно поєднати фотографії за датою.
  2. У програмі iTunes (можливо, доведеться вийти / знову відкрити для показу альбому) Вибрані альбоми , зніміть позначку Автоматично включати ... і перевірте тільки нове Останні 30 днів альбом.
  3. Синхронізувати!

Тепер ви повинні отримати лише останні 30 днів фотографій.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.