Як змусити Safari попросити мене зберегти всі паролі?


0

Я використовую 10.10.3. iCloud брелок включений.

У будь-якому разі я вважаю, що Safari попросить зберегти паролі для деяких сайтів, а не для інших.

приклади сайтів, на яких мені пропонується: eBay, amazon, якийсь локальний дискусійний форум, stackexchange

приклади сайтів, на яких мене не вимагають: macrumors, xdc-розробники та багато інших

Я перевірив налаштування, і на вкладці пароля ввімкнено "Автозаповнення імені користувача та паролів". Я видалив усі паролі, але це все ще відбувається.

Будь-які ідеї, як це виправити?


Для уточнення: чи хочете ви запросити сафарі зберегти> автоматично заповнити всі паролі? Або ви хочете запобігти сафарі від автоматичного заповнення паролів (хоча, зберігаючи їх усі )? Крім того, що робити, якщо включені будь-які розширення браузера?
njboot

Я хочу, щоб сафарі запропонувало мені зберегти паролі на всіх веб-сайтах. Потім я можу натиснути так / ні. не встановлено розширення для браузера.
mrjayviper

Відповіді:


1

Технічно це не відповідь, але може бути причиною, чому деякі сайти не зберігають паролі.

Вони (ці веб-сайти / сторінки) містять код у них, щоб сказати браузеру не зберігати пароль.

У мене раніше був закладка JavaScript, яка (з різним рівнем успіху) видалить код, який сказав "не зберігайте паролі", але коли я перейшов на 1Password, мені це перестало потрібно.

Можливо, менеджер паролів може зробити це для вас (я вважаю, що є безкоштовні, я вважаю), або трохи google-fu може знайти вам той JavaScript, який працював певний час, повідомляючи сайти, щоб перестати говорити вашому браузеру, щоб не зберігати пароль.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.