Як увімкнути Apple Watch з режиму резервування енергії?


9

Я потрапив у резерв живлення, але не можу зрозуміти, як відновити нормальний режим. Я спробував торкнутися та натиснути екран і утримувати обидві бічні кнопки.

Відповіді:


10

Ви можете повернути Apple Watch до нормального функціонування, натиснувши та утримуючи бічну кнопку, так само, як ви робите, коли хочете включити її.

Ця команда працюватиме лише в тому випадку, якщо ви підключили годинник або якщо в наявності достатньо соку акумулятора.


3

Ви можете утримувати цифрову коронку та бічну кнопку одночасно протягом 6 секунд, а потім чекати, поки вона вимкнеться та увімкніть її знову. Це змушує вимкнути його і не пошкодити або вплинути на годинник.


Вгору проголосували за те, як довго потрібно утримувати його, а також за пояснення того, що його фактично вимикають, а не просто перемикають режим резервування потужності.
Роббі

0

FYI Я зарядив годинник на 100%, а потім поставив його в запас потужності. Я не міг змусити його вийти незалежно ні від чого. Тоді я побачив коментар щодо натискання обох бічних «пристроїв» (кнопки та перемикача) Це був єдиний спосіб вийти з запасу енергії.


0

Просто потримайте цифрову коронку та бічну кнопку протягом 5 секунд. Це має спрацювати, якщо ваш Apple Watch заряджається.


2
Чим це відрізняється від попередньої відповіді вище?
берое
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.