Як переконатися, що бібліотека фотографій і iPhoto жорстко пов'язана з тими ж дисками?


1

Таким чином, я виявив містичну реалізацію жорсткого зв'язку Apple з новою бібліотекою додатків Photos та старої бібліотеки iPhoto. Незважаючи на те, що Finder повідомляє, що обидва вони займають значне і схоже число ГБ на дисковому просторі, вони, очевидно, вказують на ті ж дані на моєму диску, тому дані не дублювалися.

Питання: як це можна перевірити? Якщо я перевіряю розмір батьківської папки, він також повідомляє про подвійний ГБ. Я вважаю, я можу перевірити всі папки на кореневому рівні і знайти, що загальна додає до більш ніж те, що я заснований на вільному просторі ... але це насправді не визначити, які файли жорсткі посилання.

Відповіді:


4

Жорсткі пов'язані файли використовують той самий inode (який ідентифікує файл у файловій системі). Так що ви можете зробити, щоб отримати шлях від двох фотографій, які повинні бути однаковими ("Reveal in Finder" у старому додатку, можливо, щось подібне в новому), відкрийте Terminal і запустіть

ls -li /path/from/old/app.jpg /path/from/new/app.jpg

щоб побачити, чи дійсно число є однаковим.


Приємний, це чистий доказ
andrewb

1

Ви можете перевірити наявність жорстких посилань, вибравши папку [можливо, трохи надмірну] або один зразок файлу ...

Ви можете отримати доступ до вмісту файлу бібліотеки [який є дійсно папкою], клацнувши правою кнопкою миші на ньому; вибравши "Показати вміст пакета".
Будьте обережні, щоб не зіграти, Apple хотів би, щоб ви не зробили ;-), але перегляд ієрархії папок сам по собі нічого не зламається. Майстри були б ідеальною папкою для реєстрації.

Запустити термінал & amp; тип ls -l потім скиньте файл зразка на вікно - це вставить правильний шлях.

Будь-який файл, який повідомляє про значення 2 (або більше) після дозволів -rw-rw-rw-@ розділ жорстко пов'язаний з 2 посиланнями.

Приклад -

enter image description here


Ах приємно! Хоча я уявляю, що було б більше для відповіді на запитання "чи моя бібліотека фотографій жорстко пов'язані в іншому місці", а не "це жорстке посилання на ті ж дані, що і B?" У моїх папках є кілька посилань, наприклад, 11, чи знаєте ви про що?
andrewb

1
Я не розумію, tbh - відповідь patrix, ймовірно, більше користі, ніж моя для будь-якого іншого, крім "чи 2 посилання існують?"
Tetsujin

Я бачив, що це дійсно корисно для інтерфейсу використання диска. В даний час я переглядаю загальний розмір, щоб мотивувати мене видаляти файли, але якщо я побачу, що файл є одним з багатьох, які посилаються на один "inode", то це може завадити моєму прагненню видалити його.
andrewb

хтось набагато розумніший за мене може придумати grep, щоб ізолювати файли лише з 1 вузлом
Tetsujin

папки мають .. і. папки, які посилаються на батьківську папку і саму папку відповідно. Я не впевнений. але .. це жорсткий зв'язок, тому кожна папка отримує додаткову жорстку посилання для кожної папки, яку він містить.
Peter Bagnall
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.