Чи є спосіб отримати публічну URL-адресу для окремих фотографій iCloud?


3

Я розумію, що можливо через додаток Photos та iCloud створити спільний потік фотографій. Мені цікаво, чи можна отримати публічну URL-адресу з будь-якої фотографії в iCloud.

Моя кінцева мета - використовувати URL у скрипті оболонки, який би реплікував обмін скриншотами CloudApp або Dropbox, використовуючи лише сховище iCloud. Здається, в Інтернеті не знайдено нічого, що пояснює, чи це неможливо.

Будь-які пропозиції дуже вдячні :)

Відповіді:


1

Немає можливості отримати URL-адресу із програми «Фото», про яку я знаю. Однак ви можете створити загальнодоступний альбом (див. Скріншот), який надасть вам URL-адресу альбому. Ви можете скребти цю сторінку за URL-адресами зображень. Psuedo Xpath зробити так: // div [@ class = "переглянути зображення-перегляд полотна-зображення-перегляд"]

(Зверніть увагу, що сторінка написана таким чином, що у HTML-коді є лише фотографії, які відображаються на екрані, тому ваш сценарій повинен прокрутити вікно, щоб скребти всі необхідні URL-адреси.)

введіть тут опис зображення

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.