Створення командного ключа для параметра, який вже існує


1

Вступ: Здрастуйте, моє форматування може виглядати дивним, але я сподіваюся, що для вас це буде більш стислим і простіше дотримуватися, у мене СДУГ, тому моє написання іноді переходить від однієї речі до іншої без будь-якого переходу. Тож я намагався уникнути цього в цьому питанні, залишивши свій контур на місці для вас. Заздалегідь дякую за ваш час. Я по-справжньому оціню це.

Пояснення проблеми: Я намагаюся дізнатися, як створити командний ключ для параметра, який вже існує в моєму mac. Меню в розділі "Налаштування системи> Клавіатура> Комбінації клавіш" не працює, оскільки ця команда не є одним із її параметрів. Команда, для якої я хочу створити ярлик, - це "Клацніть правою кнопкою миші (на тексті)> Перетворення> Зробити нижню / верхню регістр". Я, здається, використовую це весь час, і для цього, мабуть, не існує комбінації комбінацій клавіш, вбудованих у Mac.

Явно поставлене запитання: Як я можу отримати команду, до якої я зараз отримую доступ через "Клацніть правою кнопкою миші (на текст)> Перетворення> Зробити нижню / верхню регістр", щоб мати власний ярлик клавіатури?

Інша інформація (про мене, щоб допомогти мені у відповіді): я не маю досвіду програмування. Я хотів би бути, але кілька моїх спроб на це були невдалими. Тому я хотів би максимально уникати Applescript. Якщо вам доведеться запропонувати Applescript, щоб відповісти на моє запитання, будь ласка, будьте максимально пояснені. Значить, допоможіть мені навчитися створювати код самостійно, не просто вказуйте мені код, який слід вводити, де шукати команди, як повинен виглядати мій код тощо.


"Системні налаштування> Клавіатура> Швидкі клавіші" працює для мене, тому що в меню також є верхній / нижній регістр: "Редагувати> Перетворення> Зробити верхній регістр" і "" Редагувати> Перетворення> Зробити нижню
букву

Відповіді:


2

Ви шукали в правильному напрямку ... хоча ви не можете зробити це легко для елемента правого клацання - доки в цьому ж додатку є пункт меню, це просто.

Я лише швидко перевірив це на Safari & TextEdit - будь-який додаток, який ви використовуєте, вже повинен мати ці 2 команди команд десь у своїй структурі меню.

Налаштування системи> Клавіатура> Комбінації клавіш> Комбінації програм

Виберіть Усі програми, а потім натисніть кнопку +.

Поки ви додасте повний правильний заголовок меню [& цей пункт існує у додатку, який ви будете використовувати], ярлик, який ви попросите його використовувати у 3-му рядку, завжди знайде його. Вам взагалі не потрібно вводити будь-яку ієрархію меню.

введіть тут опис зображення


Це також працює для мене. PS Ви піаніст? ;)
Матеуш Шлосек

1
Мені було відомо, що я свого часу лоскочував слонову кістку, так :)
Tetsujin
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.