Чи можна встановити мету "Вправи" для додатка Apple Watch Activity?


18

Активність Apple Watch дозволяє встановити загальну мету "Перемістити", але я не бачу, як змінити ціль "Вправа" за 30 хвилин за замовчуванням. Чи є спосіб досягти цього?

Відповіді:


14

Ні, немає способу досягти цього.

Від Apple - Apple Watch

Ви закриваєте кільце для вправ, коли досягаєте рекомендованих у всьому світі 30 хвилин вправ на день. І вам навіть не потрібно робити це все одразу, а це означає, що ви швидше вписуєте це у свій день.

З усіх пошукових запитів я не знайшов можливого способу змінити це, і вищенаведена цитата підказує, що 30 хвилин - це сума, яку Apple встановила (називайте її "рекомендованою").


1
Як це пропонує "що рекомендована сума ... 30 хвилин "? Ким? Для якого користувача? Для яких цілей здоров'я? Все, що мені пропонує, - це не можна змінити. Чому це так, чиїсь здогадки, але припускати, що це результат певної рекомендації - щоб він сприймався як-небудь добре для нас - це крок занадто далеко.
orome

Вищенаведена цитата говорить про те, що він блокується до 30 хвилин. Я не знаю, хто або звідки взялася цитата. Оскільки воно говорить, що рекомендується в усьому світі 30 хвилин, це приводить мене до думки, що вони дослідили і придумали 30 хвилин. Ви можете надіслати запит на функцію Apple, щоб попросити можливість змінити час виконання вправ. apple.com/feedback
jimrice

@raxacoricofallapatorius: Зазвичай, 30 хвилин (як наприклад, Всесвітня організація охорони здоров'я, Клініка Майо тощо), є рекомендованою кількістю. Імовірно, тому, що це легке число, яке потрібно запам'ятати, передати і націлити. Звичайно, ці групи також зазвичай згодом переходять до більш конкретних деталей, і налаштування може бути непоганим у цьому випадку. Або кращому додатку сторонніх розробників.
Jenny Shoars

3
30 хвилин - це хороший мінімум, але досить божевільно, що яблуко не дозволяє вам ставити собі більш високі цілі. Для активних людей досить марно мати "мету", яку ви легко зустрінете.
Нік Фостер

1
Я згоден. 30 хвилин - це особисто для мене абсолютно марна мета. Кожного ранку він приходить і каже, що я досяг своєї мети! Змушує мене сміятися. Я щодня роблю понад годину вправ. Було б корисно, якби це підштовхнуло мене сказати ... 90 хвилин. Але я думаю, що за 30 хвилин це просто дратує.
Толга

5

Ви не обмежені одноразово навколо кільця в додатку "Активність". Ви отримуєте подвійну стрілку за 1 годину вправи, наприклад. Ви також отримуєте нагороди за подвоєння або потроєння кільця для вправ.

Ви можете використовувати додаток "Тренування", щоб встановити будь-яку мету вправ, яка вам подобається. І ви отримуєте спеціальний дзвінок для заповнення цього додатка, виходячи з цільових калорій, відстані чи часу.


Ого, це поза кульгом. Я працівник знань, і 12 годин на день стоячи ніколи не трапиться. Я був би радий отримати 8 та відчувати почуття досягнення для цього.
Шарондіо

1
Це не 12 годин стояння, він стоїть раз на годину протягом 12 годин. Вони хочуть, щоб ви вставали і ходили один раз на годину протягом 12 годин
23:00

2

Більшість відповідей у ​​цій темі невірні. Станом на це повідомлення ви не можете змінити мету вправи. Як зазначено в першій відповіді, це встановлюється твердо.

Крім того, вправи для кільця завжди мають подвійну стрілку. Піктограма не змінюється.


0

Ви відкриваєте додаток активності на годиннику, а потім застосовуєте примусовий дотик для коригування своїх щоденних цілей. Однак ви можете лише змінити ціль щоденного руху (ціль калорій), але не вправлятись та не ставити мету наразі.


-2

Я точно знаю, що ви маєте на увазі ... Під час налаштування Apple Watch вони запитують, чи хочете ви 30 хвилин. щоб MOVE була легкою, середньою або напруженою. Але після того, як він створений, немає можливості змінити його на будь-який з інших рівнів.


Де це налаштування?
orome

-4

На годиннику сильно натисніть на екрані активності в додатку про діяльність. Ви можете збільшити / зменшити щоденну мету спалювання калорій. Не схоже, що ви можете змінити будь-який інший на даний момент.


Це не питання.
orome
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.