Що трапиться з кредитом в обліковому записі неорганізатора, коли ви вмикаєте сімейний обмін?


8

У мене, моєї дружини та трьох моїх дітей усі пристрої та посвідчення яблук. Однак деякі мої діти мають кредитні залишки з подарункових карток.

Якщо я вмикаю Apple Sharing, чи можна витратити ці подарункові залишки?

Відповіді:


8

Так. Подарункові залишки зберігаються.

Насправді я використовую подарунковий баланс, щоб не стягувати плату з організатора сім’ї за свій основний Apple ID. Я хочу платити за свої програми та бути частиною сім'ї, щоб легко ділитися програмами та календарями та нагадуваннями.

Це дозволяє мені використовувати мою кредитну картку для купівлі подарункових карток (як правило, із значною знижкою від Costco) та / або використання Apple Pay та Passbook для завантаження мого кредиту в магазинах Apple Retail Store, не потребуючи фізичної подарункової картки.


значить, подарунковий баланс не ділиться? Але, зроблена покупка є спільною?
PilotBob

1
Так. Кожен рахунок підтримує свій окремий баланс подарунків, якщо такий є. Будь-які кредити на подарункові картки накопичуються на кожному субрахунку. Усі рахунки за кредитною карткою видаляються з усіх рахунків, окрім організатора. Усі покупки, які не стягуються з кредиту (з різних причин), супроводжуються цією карткою.
bmike

@bmike Ви хочете сказати, що "неорганізатор" покупок (через подарункові картки) ділиться з іншими?
Codevalley

Так - саме @Codevalley Мені потрібно оновити цю відповідь, ви навіть можете самостійно завантажити свою подарункову картку у гаманець на iPhone. Усі придбані додатки діляться незалежно від того, який платіж додав його до будь-якого сімейного рахунку.
bmike

Здається, це працює для мене інакше. apple.stackexchange.com/questions/367997/…
Codevalley
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.