Де я можу отримати підписаний файл iOS 8.2 .ipsw для iPhone 4S?


2

Приблизно тиждень тому Apple запропонувала підписану версію iOS 8.2. Тепер файл більше не підписується. Чи є якесь місце, де я ще можу завантажити підписану версію файлу? Хтось ще має копію?

Передумови: я пишу додаток для iOS, яке хотів би протестувати на своєму iPhone, але моя версія Xcode не може працювати з iOS 8.3. Наскільки я можу сказати, існують лише два способи зробити Xcode сумісним із моїм телефоном: або оновити OS X до Yosemite, або знизити iOS до 8.2. Я вважаю за краще погіршити телефон, я все одно використовую його лише для тестування.

Посилання: http://en.wikipedia.org/wiki/Xcode#Version_comppare_table https://ipsw.me/iPhone4,1

(Або я неправильно зрозумів процес підписання? Можливо, файл не змінився, і підписання якимось чином відбувається під час встановлення?)

ОНОВЛЕННЯ : Так, я неправильно зрозумів процес підписання - під час встановлення сервер Apple повинен затвердити файл телефону. :-(

Але я знайшов інший спосіб змусити Xcode на Mavericks спілкуватися зі своїм телефоном iOS 8.3: я завантажив Xcode 6.3 з developer.apple.com, встановив його /Applications/Xcode-6.3.appта скопіював /Applications/Xcode-6.3.app/Contents/Developer/Platforms/iPhoneOS.platformу /Applications/Xcode-6.2.app/Contents/Developer/Platforms/iPhoneOS.platform. Почав Xcode 6.2, і міг запускати та налагоджувати програми на моєму телефоні з Xcode. Також працює для Xcode 5.0. Детальніше: https://stackoverflow.com/questions/29556950/iphone-running-ios-8-3-shows-up-as-ineligible-in-xcode-6-2-any-solution/29727982#29727982

Відповіді:


2

Apple перестає підписувати стару ОС протягом тижня або близько того, як вийде нова, для всіх пристроїв, які можуть підтримувати цю ОС.

Після цього вже немає можливості повернутися назад, якщо ви не зберегли свій SHSH blob від встановлення попередньої версії.

Ви маєте змогу отримати Xcode 6.3.1 від Apple Developer або оновити з App Store.


Дякую за відповідь. Два зауваження: 1. Як я вже говорив, для Xcode 6.3.1 потрібна ОС X 10.10 (Yosemite), і я краще не оновлюю свій Mac ще. 2. Якщо я правильно розумію, збереження крапель SHSH вже не допомагає. Неможливо знизити 8,3 iPhone. Немає навіть в'язниць. Більше деталей тут: theiphonewiki.com/wiki/APTicket theiphonewiki.com/wiki/SHSH
jcsahnwaldt
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.