Запускайте TeamViewer на вимогу замість запуску


9

Я встановив TeamViewer Host (v. 10.0) для здійснення віддалених з'єднань назад до мого Mac. Він завантажується автоматично при запуску, і, здається, немає переваги вимикати цю поведінку *. TeamViewer також не відображається на панелі налаштувань системи "Елементи входу". Мені потрібен лише TeamViewer періодично, тому для продуктивності та безпеки я краще запускаю його вручну.

Я бачу три взаємопов'язаних процесів в Activity Monitor: TeamViewer Host, TeamViewer_Desktopі TeamViewer_Service. Я не просто хочу зупинити показ інтерфейсу користувача / меню при запуску, я хочу зупинити завантаження всіх цих елементів.

Як я можу відключити їх запуск при вході в систему, а потім як їх запустити, коли я хочу їх?

* Налаштування "Показати комп’ютери та контакти при запуску" в розділі Додатково, чи не так.


Майте на увазі, що відключення додатків підтримки при запуску вплине на здатність TeamViewer запускатися взагалі. Зміна змін може бути неможливою без перевстановлення TeamViewer. (Я кажу це як хтось, хто нещодавно витратив чималий час на виведення TeamViewer з моєї системи.)
tubedogg

Відповіді:


13

Це я вчора завантажив і встановив у розділі Налаштування у V 10.0.43320.

Перейдіть до Налаштування> Загальне, і зніміть прапорець "Запустити TeamViewer із системи".


На жаль, це не працює для поточної версії хоста TeamViewer, оскільки це більше не є опцією в налаштуваннях (ривки).
Патрік

3

Додаток хоста TeamViewer:

TeamViewer Host працює як системна послуга і використовується для цілодобового доступу до віддалених комп'ютерів, включаючи вхід / вихід та віддалене перезавантаження - оптимізовано для обслуговування сервера або доступу до домашнього офісу.

Тож він призначений для роботи 24/7.

Але якщо ви хочете відключити це:

Знайдіть його за допомогою launchctl listтерміналу

Для припинення його використання sudo launchctl remove label_of_program_to_remove

Label_of_program_to_remove - це той, який ви знайшли у списку startctl.

Це зупинить поточну сесію.

Щоб запобігти його повторному поверненню при наступному перезавантаженні, перемістіть файли com.teamviewer з папки / Library / LaunchAgents / або в папку ~ / Library / LaunchAgents /. Замість того, щоб вилучати їх прямо, ви просто переміщуєте їх із LaunchAgents в інше місце.


2

Спираючись на відповідь Бускара , для ОС X 10.10 Йосеміті:

  • Щоб відключити: sudo launchctl disable system/com.teamviewer.service
  • Щоб знову ввімкнути: sudo launchctl enable system/com.teamviewer.serviceі перезапустити.

Схоже launchctl, Apple перебуває в активному розвитку, і вона суттєво змінилася в Йосеміті (10.10). Див man launchctl. Вони все ще пропонують "застарілі" команди на зразок remove, але обережно: "Підкоманди попередньої реалізації запуску є загальнодоступними, хоча деякі можуть бути безреалізованими".


сторінка man launchctlу 10.10 та навіть 10.11 ідентична пов’язаному вмісту, який становить 10,9.
Раптор

@Raptor Я бачу істотно різний контент. Сторінка 10,9 - це близько 1400 слів і востаннє переглянута 1 травня 2009 року проти 10,11 сторінки на 3 900 слів і востаннє оновлена ​​1 жовтня 2014 р.
duozmo

1

Більш простою альтернативою є встановлення стандартної версії Team Viewer, а не хост-версії. У стандартній версії є потрібні варіанти.


На жаль, це не будь-яке рішення згаданої проблеми.
Арефе
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.