Клавіша Windows-логотип + Стрілка вліво / вправо - еквівалент клавіатури на Mac


8

У мене є і Mac, і ПК. Одна проста надзвичайно корисна функція на ПК, яку я не можу знайти на mac, - це ярлик Windows+RightArrowдля максимізації активного вікна, а займає лише праву половину екрана (і навпаки Windows+LeftArrow).

Надзвичайно корисно мати можливість швидкого порівняльного зіставлення без необхідності вручну змінювати розмір вікон, але я не знайшов подібного ярлика на mac. Чи існує це для mac? Або є утиліта, яка дозволяє це?

введіть тут опис зображення

Відповіді:5

Якщо ви утримуєте зелену кнопку повноекранного режиму, вона дає можливість розділити / поділити екран другим вікном


0

Оскільки я задав це питання багато років тому, я врешті-решт натрапив на Spectacle https://www.spectacleapp.com/ . Поставляється з керуванням вікнами поза коробкою з подібними комбінаціями клавіш (не точними, але насправді більш виразними, ніж ті, що вбудовані в Windows)

Настійно рекомендую це людям, які хочуть керувати вікнами на Mac так само, як і в Windows.


0

Для цього я використовую SizeUp , який дозволяє встановлювати довільні гарячі клавіші для всіх наступних функцій (і більше):

Приклад розміру


0

Я особисто використовую ShiftIt для виконання цього завдання, яке дозволяє багато комбінацій клавіш - серед них є можливість робити це за допомогою Ctrl + Option + Command + Left / Right

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.