Вимусити витягнути компакт-диск із зламаного iMac SuperDrive (проблема з обладнанням)


2

Сьогодні я вставив компакт-диск у свій робочий стіл iMac 2007 року, але коли я намагався вийняти компакт-диск, оптичний привід видав незвичайні шуми, і нічого не було викинуто. Після подальших досліджень я спробував усі доступні програмні рішення, від Disk Utility до набору drutil ejectтерміналу, до перезавантаження, утримуючи кнопку миші, але я переконаний, що це проблема обладнання.

Біля мене немає техніків, сертифікованих Apple. Чи є спосіб я зможу вийняти диск з мого комп'ютера БЕЗ ПОшкодження диска? Або мій єдиний варіант запланувати зустріч з Genius і змусити їх зняти його для мене?


2
Це механічне питання, а не програмне забезпечення. У старі часи поруч із слотом CD був дуже маленький отвір, і при натисканні на нього зубочисткою диск вийшов.
Рускес

1
якщо немає слота для скріпки для паперу [idk, якщо накопичувачі ігрових накопичувачів мають один із них], наступним буде [в порядку 'пошкодження'] зігнутий шматок картки, пінцет або зігнутий скріпку
Tetsujin

Дійсно, ніде не існує шпильки розміром із скріпки. Здогадайтесь, мій єдиний варіант - взяти його в магазин…
Джастін В. Флорі
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.