Центр сповіщень застряг у ландшафтній орієнтації


4

Цей скріншот майже все говорить про це:

введіть тут опис зображення

Центр сповіщень, здається, застряг у ландшафтному режимі, виходячи з висоти та горизонтальної відстані від краю до центральної стрілки.

  • Дата та головний віджет оновлено правильно
  • Я можу взаємодіяти з (що я бачу) головним віджетом
  • Я не можу провести стрілку вгору, щоб закрити Центр сповіщень
  • Я не можу взаємодіяти з видимим екраном "позаду" Центру сповіщень

Кнопка додому відхиляє Центр сповіщень як завжди. Така поведінка зберігається протягом декількох перезавантажень.

Цікаво, що я не можу збити Центр сповіщень, перебуваючи в режимі реального ландшафту. Я можу заставити маленьку вкладку зі стрілками вниз, але в неправильному місці:

введіть тут опис зображення

... але тягнучи вкладку просто відхиляє її.

Чи можна щось зробити, щоб усунути цю проблему відновлення?

iPhone 5, iOS 8.3.


Ви спробували просто перезапустити телефон ще?
Тайсон

@Tyson yup, кілька разів - без змін
човен

Спробуйте вимкнути всі налаштування Центру управління та Центру сповіщень, після чого зробіть важкий перезапуск (утримуйте кнопку живлення та головку одночасно, поки iPhone не завантажиться). Потім поверніть налаштування назад на очікувані і перевірте, чи це добре. Ви випадково відновили налаштування цього пристрою в iTunes за допомогою резервної копії iPad?
IconDaemon

@IconDaemon, що ви маєте на увазі, вимкнувши налаштування?
шерсть

1
Що дивно, що в Центрі сповіщень на iPhone немає ландшафтного режиму : це завжди портрет; тоді як пейзаж та портрет можливі на iPad. У будь-якому випадку - вимкнути параметри Центру керування (Налаштування> Центр керування> Доступ на заблокований екран та доступ у програмах). Щоб отримати повідомлення, перейдіть до кожної програми зі списку Включити та вимкніть Дозволити сповіщення. Робіть важкий перезапуск. Робіть важкий перезапуск все одно, якщо ви ще цього не зробили.
IconDaemon

Відповіді:


3

Щось подібне зі мною трапилось колись подібне. Спробуйте перезавантажити, утримуючи кнопки живлення та додому, поки на екрані не з’явиться значок Apple. Повідомте мене, якщо це працює.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.