Safari - простий спосіб відкрити посилання в приватному вікні?


12

Чи є простий спосіб відкрити посилання в приватному вікні Safari в ОС X?

Маючи на увазі, я маю на увазі скопіювати посилання та вставити його в нове приватне вікно не так просто.

У Chrome та Firefox ви можете легко відкрити посилання в режимі анонімного / приватного користування, клацнувши правою кнопкою миші на посилання, і в контекстному меню виберіть Відкрити у вікні анонімного анонімного перегляду. Це особливість, яку я досить часто використовую під час перегляду, але я намагаюся перейти на Safari, тому що я помітив, що Chrome використовує більше акумулятора, і прочитав деякі статті про нього.

Я дуже вдячний, якщо ви скажете мені про будь-який спосіб додати опцію до контекстного меню правої кнопки миші на Safari, щоб відкрити в приватному вікні, або комбінації клавіш, щоб ви натискали, натискаючи деякі клавіші, і воно відкривається в приватному режимі, а може бути розширення, яке додає цю функціональність.


У Safari 8.0.6 (OS X 10.10.3) "Відкрити посилання на новій приватній вкладці" та "Відкрити посилання у новому приватному вікні" є правою кнопкою миші, але лише якщо посилання знаходиться у приватному вікні / вкладці. Я тримаю Safari відкритим у приватному і завжди використовую приватні вікна / вкладки, якщо мені спеціально не потрібне приватне вікно (наприклад, для збереження нового пароля в Keychain). Не пряма відповідь на ваше запитання, але це варіант.
псевдон

Відповіді:


20

У Safari 9.0 (El Capitano) ви можете натиснути правою кнопкою миші на URL, утримуючи клавішу опції, і тоді ви зможете відкрити URL-адресу в новому приватному вікні. Ця опція надається із звичайних чи приватних вікон, на відміну від тих, що здаються у попередніх версіях Safari.

ОПЦІЙНО-ПРАВИЙ КЛІК в Safari 9.0


Спасибі Адам. Я перейду на El Capitan, як тільки буде доступний його остаточний реліз.
Андре

Працює і в Йоссі.
poige
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.