Нехай емоджи з MS Outlook належним чином відображаються в iOS


2

Я помічаю, що коли мені надсилаються електронні листи від Microsoft Outlook, які містять посмішки, смайли відображаються як "J". Чи відома проблема із виправленням чи обходом?


1
Це відома проблема з кодуванням, яке Microsoft використовує для цього символу. Ви можете зв’язатися з Microsoft та Apple, щоб запропонувати їм розібратися, як це виправити, але крім цього, немає ніякої роботи.
tubedogg

Відповіді:


2

Outlook використовує шрифт non-unicode, який представляє смайлик, а не стандартний смайлик Unicode, який усі погодилися використовувати 5 років тому.

Поки MS не змінює свою програму на стандарт, єдине виправлення - попросити відправника таких електронних листів видалити записи автокорекції в Outlook, які замінюють такі речі, як :-), з одним символом крила.


Я думаю, що я можу спробувати це скопіювати емоджи з iOS в електронний лист та встановити їх як ярлик емоцій для використання в MS Outlook! Проблема лише в тому, що вона буде працювати тільки для мене :(
Часто правильно
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.